Logitech Rally Table Hub
Typ av enhet Enhet för videokonferensAllmänt
17.6 cmBredd
17.6 cm x 13.8 cm x 4 cmDimensioner (BxDxH)
Medföljande kablar 1 x nätverkskabel - 5 mDiverse
13.8 cmDjup
5099206083776EAN
Gränssnitt 1 - Ethernet - RJ-45 1 x SuperSpeed USB 3.0 - 9 pin USB Type B 1 x USB 1 x USB-C 2 x audio / video - HDMI-utgång - 19-stifts HDMI typ A MikrofonExpansion/Anslutning
1 - Ethernet - RJ-45 1 x SuperSpeed USB 3.0 - 9 pin USB Type B 1 x USB 1 x USB-C 2 x audio / video - HDMI-utgång - 19-stifts HDMI typ A MikrofonGränssnitt
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 23 maj 2026 03:31
Frakt vid kassa
6 082 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu6 082 kr
Lägst senaste 30 dagarna6 006 kr
Lägst senaste 3 mån6 006 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Logitech |
| EAN / GTIN | 5099206083776 |
| MPN | 2777308 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 23 maj 2026 03:31 |
| Allmänt | Typ av enhet Enhet för videokonferens |
| Bredd | 17.6 cm |
| Dimensioner (BxDxH) | 17.6 cm x 13.8 cm x 4 cm |
| Diverse | Medföljande kablar 1 x nätverkskabel - 5 m |
| Djup | 13.8 cm |
| Expansion/Anslutning | Gränssnitt 1 - Ethernet - RJ-45 1 x SuperSpeed USB 3.0 - 9 pin USB Type B 1 x USB 1 x USB-C 2 x audio / video - HDMI-utgång - 19-stifts HDMI typ A Mikrofon |
| Gränssnitt | 1 - Ethernet - RJ-45 1 x SuperSpeed USB 3.0 - 9 pin USB Type B 1 x USB 1 x USB-C 2 x audio / video - HDMI-utgång - 19-stifts HDMI typ A Mikrofon |
| Höjd | 4 cm |
| Medföljande kablar | 1 x nätverkskabel - 5 m |
| Nätdel | Strömadapter - extern |
| Producent | Logitech |
| Produktbeskrivning | Logitech Rally Table Hub - enhet för videokonferens - power adapter not included |
| Strömtillförsel | Nätdel Strömadapter - extern |
| Till producentens hemsida | www.logitech.com/ |
| Typ av enhet | Enhet för videokonferens |
| Varunummer | 2777308 |
Vanliga frågor
Vilka anslutningsportar har Logitech Rally Table Hub?
Enheten har 1 Ethernet (RJ-45), 1 SuperSpeed USB 3.0 (USB Type B), 1 USB, 1 USB-C, 2 HDMI-utgångar (19-stifts HDMI typ A) samt mikrofonanslutning.
Vad är måtten på Logitech Rally Table Hub?
Bredd 17,6 cm, djup 13,8 cm, höjd 4 cm.
Ingår det kablar med Logitech Rally Table Hub?
Ja, en nätverkskabel på 5 meter medföljer.
Vilken typ av strömförsörjning använder Logitech Rally Table Hub?
Den använder en extern strömadapter.