Lenovo - power adapter - 45 Watt
1 styckAntal per förpackning
Produktens färg SvartDesign
5706998655530EAN
AC-till-DCEffekt strömtyp
Ändamål Bärbar datorEgenskaper
Antal per förpackning 1 styckFörpackningens innehåll
85044095Harmonized System (HS)-kod
1.5 AIngående ström

Butiker
Prisjämförelse (3)
proshop.se
I lagerUppdaterad 24 maj 2026 07:09
Frakt vid kassa
367 kr
Till butikdatabyran.nu
OkändUppdaterad 26 maj 2026 12:56
Frakt vid kassa
559 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu367 kr
Lägst senaste 30 dagarna367 kr
Lägst senaste 3 mån367 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Lenovo |
| EAN / GTIN | 5706998655530 |
| MPN | 2778577 |
| I lager hos | 2 butiker |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 16:04 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Design | Produktens färg Svart |
| Effekt strömtyp | AC-till-DC |
| Egenskaper | Ändamål Bärbar dator |
| Förpackningens innehåll | Antal per förpackning 1 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 85044095 |
| Ingående ström | 1.5 A |
| Ingångsfrekvens | 50/60 hz |
| Kontakta tillverkaren | www.lenovo.com/dk/da/contact/?orgRef=htt... |
| Logistikdata | Harmonized System (HS)-kod 85044095 |
| Nätaggregatstyp | inomhus |
| Producent | Lenovo |
| Produktens färg | Svart |
| Spänning | 100 - 240 V |
| Till producentens hemsida | lenovo.com |
| Uteffekt | 2,25 A |
| Utgångsspänning | 20 V |
| Varunummer | 2778577 |
Vanliga frågor
Vilken typ av enhet är denna adapter avsedd för?
Adaptern är avsedd för bärbara datorer (laptops) och omvandlar AC-ström till DC-ström.
Vilken effekt har adaptern och vad är dess ingångsström?
Adaptern har en effekt på 45 Watt och en ingångsström på 1,5 A.
Vilken ingångsfrekvens stöder adaptern?
Adaptern stöder en ingångsfrekvens på 50/60 Hz, vilket gör den kompatibel med de flesta elnät.
Vilken färg har adaptern och hur många medföljer i förpackningen?
Adaptern är svart och förpackningen innehåller 1 styck.