Hape Bilbana
4 styckAntal
79 mmBredd
6943478014329EAN
Modell ByggnadEgenskaper
Pojke/flickaFöreslagen målgrupp
Förpackningens bredd 110 mmFörpackning
110 mmFörpackningens bredd
360 mmFörpackningens höjd
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 24 maj 2026 22:43
Frakt vid kassa
239 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu239 kr
Lägst senaste 30 dagarna239 kr
Lägst senaste 3 mån239 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Hape |
| EAN / GTIN | 6943478014329 |
| MPN | 5895 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 22:43 |
| Antal | 4 styck |
| Bredd | 79 mm |
| Egenskaper | Modell Byggnad |
| Föreslagen målgrupp | Pojke/flicka |
| Förpackning | Förpackningens bredd 110 mm |
| Förpackningens bredd | 110 mm |
| Förpackningens höjd | 360 mm |
| Förpackningens innehåll | Antal 4 styck |
| Höjd | 283 mm |
| Inlärnings- och träningsfärdigheter | Träning i kritiskt tänkande, Tränar logiskt tänkande, Finmotorikträning, Motorikträning, Tränar kreativt tänkande, Utvecklar fantasin |
| Lärande och färdighetsträning | Inlärnings- och träningsfärdigheter Träning i kritiskt tänkande, Tränar logiskt tänkande, Finmotorikträning, Motorikträning, Tränar kreativt tänkande, Utvecklar fantasin |
| Låddjup | 360 mm |
| Producent | Hape |
| Produktens färg | Multifärg |
| Produktlängd | 317 mm |
| Rekommenderad användning | inomhus |
| Rekommenderad ålder (min) | 1,5 År |
| Varunummer | 2779390 |
| Vikt & dimension | Produktlängd 317 mm |
Vanliga frågor
Vilka färdigheter tränar Hape Bilbana hos barn?
Hape Bilbana tränar kritiskt tänkande, logiskt tänkande, finmotorik, motorik, kreativt tänkande och utvecklar fantasin.
Hur många delar ingår i Hape Bilbana-paketet?
Paketet innehåller 4 stycken delar.
Vilka mått har Hape Bilbana?
Bilbanan har bredden 79 mm och höjden 283 mm. Förpackningen är 110 mm bred och 360 mm hög.
Är Hape Bilbana en byggsats?
Ja, produkten har egenskapen 'Modell Byggnad', vilket innebär att den är en byggsats.
Vilken målgrupp är Hape Bilbana avsedd för?
Den föreslagna målgruppen är pojke/flicka, så den passar både pojkar och flickor.