90 mmBredd
112 mmDjup
6943478017702EAN
Tema DjurEgenskaper
Förpackningens bredd 95 mmFörpackning
95 mmFörpackningens bredd
180 mmFörpackningens höjd
126 mmHöjd
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 01:59
Frakt vid kassa
148 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu148 kr
Lägst senaste 30 dagarna148 kr
Lägst senaste 3 mån148 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Hape |
| EAN / GTIN | 6943478017702 |
| MPN | 2779408 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 01:59 |
| Bredd | 90 mm |
| Djup | 112 mm |
| Egenskaper | Tema Djur |
| Förpackning | Förpackningens bredd 95 mm |
| Förpackningens bredd | 95 mm |
| Förpackningens höjd | 180 mm |
| Höjd | 126 mm |
| Låddjup | 155 mm |
| Producent | Hape |
| Produktens färg | Blå, Vit, Trä |
| Tema | Djur |
| Varunummer | 2779408 |
| Vikt | 190 g |
| Vikt & dimension | Bredd 90 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 170 g |
Vanliga frågor
Vilket material är pingvinen gjord av?
Pingvinen är tillverkad av trä, med färgerna blå och vit.
Vilka mått har den musikaliska pingvinen?
Produkten har måtten 90 mm bredd, 112 mm djup och 126 mm höjd.
Vad är temat på denna leksak?
Leksaken har temat Djur, specifikt en pingvin.
Vad är EAN-koden för denna pingvin?
EAN-koden är 6943478017702.