Brio 30232 Push & Go Racer Special Edition
Förlängd(cdm) Förlängt nytt släpp
Tidig barndom(cdm) Målgrupper
12(cdm) Tillgänglighetsperiod för reservdelar
1 styckAntal
NejBatterier krävs
NejBeställningsbar enhet
86 mmBredd
CE, FSC, Grüner PunktCertifiering
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu178 kr
Lägst senaste 30 dagarna178 kr
Lägst senaste 3 mån178 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Brio |
| EAN / GTIN | 7312350302325 |
| MPN | 30232 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 17:06 |
| (cdm) Förlängt nytt släpp | Förlängd |
| (cdm) Målgrupper | Tidig barndom |
| (cdm) Tillgänglighetsperiod för reservdelar | 12 |
| Antal | 1 styck |
| Batterier krävs | Nej |
| Beställningsbar enhet | Nej |
| Bredd | 86 mm |
| Certifiering | CE, FSC, Grüner Punkt |
| Certifikat | Certifiering CE, FSC, Grüner Punkt |
| Djup | 116 mm |
| Egenskaper | Rekommenderad ålder (min) 1 År |
| Faktureringsenhet | Nej |
| Föreslagen målgrupp | Pojke/flicka |
| Förpackning | Förpackningens bredd 140 mm |
| Förpackningens bredd | 140 mm |
| Förpackningens höjd | 100 mm |
| Förpackningens innehåll | Antal 1 styck |
| Förpackningstyp | Kartong |
| Höjd | 85 mm |
| Importland (ISO 3166-1) | Tyskland |
| Kommersiell enhetstyp | Enkel konsumentenhet |
| Lager per lastpall | 4 styck |
| Lastpall, beställningsbar enhet | Nej |
| Lastpall, faktureringsenhet | Nej |
| Lastpall, sändningsenhet | Nej |
| Lastpallstyp | 800 x 1200 mm |
| Leverantörsfunktioner | Montering krävs Nej |
| Logistikdata | Ytterförpackningar per lastpallslager 15 styck |
| Låddjup | 200 mm |
| Minsta orderkvantitet | 4 styck |
| Montering krävs | Nej |
| Producent | Brio |
| Produkter per ytterförpackning | 4 styck |
| Rekommenderad ålder (max) | 3 År |
| Rekommenderad ålder (min) | 1 År |
| Språk i bruksanvisningen (ISO 639-format) | Multi |
| Språk på förpackningen (ISO 639-format) | Multi |
| Strömtillförsel | Batterier krävs Nej |
| Sändningsenhet | Nej |
| Säsong | Permanent, Årets slut |
| Till producentens hemsida | www.brio.dk/ |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 9503009990 |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 2780058 |
| Vikt | 130 g |
| Vikt & dimension | Bredd 86 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 139 g |
| Ytterförpackning, beställningsbar enhet | Nej |
| Ytterförpackning, faktureringsenhet | Nej |
| Ytterförpackning, sändningsenhet | Nej |
| Ytterförpackningar per lastpall | 60 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 15 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 21,5 mm |
| Ytterförpackningens förpackningstyp | Låda |
| Ytterförpackningens höjd | 21,5 mm |
| Ytterförpackningens längd | 31,5 mm |
| Övrigt | Importland (ISO 3166-1) Tyskland |
Vanliga frågor
Vilken ålder rekommenderas denna leksak för?
Brio 30232 Push & Go Racer Special Edition är rekommenderad från 1 år, enligt specifikationerna.
Vilka certifieringar har denna produkt?
Produkten är certifierad med CE, FSC och Grüner Punkt, vilket indikerar att den uppfyller säkerhets- och miljökrav.
Vad är måtten på denna leksaksbil?
Brio 30232 Push & Go Racer Special Edition har en bredd på 86 mm och ett djup på 116 mm.
Kräver leksaken batterier?
Nej, enligt specifikationerna krävs inga batterier för denna leksak.
Hur lång är reservdelstillgängligheten?
Tillgänglighetsperioden för reservdelar är 12, vilket troligen avser 12 månader eller år, enligt specifikationerna.