Brio Cargo Railway Deluxe Set
Förlängd(cdm) Förlängt nytt släpp
Tidig barndom(cdm) Målgrupper
24(cdm) Tillgänglighetsperiod för reservdelar
inomhus(cdm) Ytterligare användning
54 styckAntal
1Antal batterier
JaBatterier krävs
NejBatterier medföljer
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 26 maj 2026 02:34
Frakt vid kassa
1 294 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu1 294 kr
Lägst senaste 30 dagarna1 271 kr
Lägst senaste 3 mån1 271 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Brio |
| EAN / GTIN | 7312350330977 |
| MPN | 33097 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 02:34 |
| (cdm) Förlängt nytt släpp | Förlängd |
| (cdm) Målgrupper | Tidig barndom |
| (cdm) Tillgänglighetsperiod för reservdelar | 24 |
| (cdm) Ytterligare användning | inomhus |
| Antal | 54 styck |
| Antal batterier | 1 |
| Batterier krävs | Ja |
| Batterier medföljer | Nej |
| Batterityp | AA |
| Beställningsbar enhet | Nej |
| Bredd | 810 mm |
| Certifiering | CE, FSC, Grüner Punkt |
| Certifikat | Certifiering CE, FSC, Grüner Punkt |
| Djup | 560 mm |
| Egenskaper | Produkttyp Tåg |
| Faktureringsenhet | Nej |
| Föreslagen målgrupp | Pojke/flicka |
| Förpackning | Förpackningens bredd 165 mm |
| Förpackningens bredd | 165 mm |
| Förpackningens höjd | 289 mm |
| Förpackningens innehåll | Batterier medföljer Nej |
| Förpackningsmaterial | Plast |
| Förpackningstyp | Kartong |
| Höjd | 0 mm |
| Importland (ISO 3166-1) | Tyskland |
| Kommersiell enhetstyp | Enkel konsumentenhet |
| Lager per lastpall | 6 styck |
| Lastpall, beställningsbar enhet | Nej |
| Lastpall, faktureringsenhet | Nej |
| Lastpall, sändningsenhet | Nej |
| Lastpallens bruttovikt | 209,4 kg |
| Lastpallens totalbredd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 189,5 cm |
| Lastpallens totallängd | 80 cm |
| Lastpallstyp | 800 x 1200 mm |
| Leverantörsfunktioner | Montering krävs Nej |
| Ljuseffekter | Ja |
| Logistikdata | Ytterförpackningar per lastpallslager 8 styck |
| Låddjup | 384 mm |
| Minsta orderkvantitet | 1 styck |
| Montering krävs | Nej |
| Producent | Brio |
| Produktens färg | Multifärg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Produkttyp | Tåg |
| Rekommenderad ålder (max) | 99 År |
| Rekommenderad ålder (min) | 0,3 År |
| Språk i bruksanvisningen (ISO 639-format) | Franska |
| Språk på förpackningen (ISO 639-format) | Franska |
| Strömtillförsel | Antal batterier 1 |
| Sändningsenhet | Nej |
| Säsong | Permanent, Årets slut |
| Tema | Lift and Load |
| Till producentens hemsida | www.brio.dk/ |
| Tillgänglig fr.o.m. | 01-07-2016 |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 950300700 |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 2780093 |
Vanliga frågor
Hur många delar ingår i Brio Cargo Railway Deluxe Set?
Setet innehåller 54 delar, inklusive tåg, vagnar, räls och tillbehör.
Vilken batterityp krävs och medföljer batterier?
Produkten kräver 1 st AA-batteri, men batterier medföljer inte.
Vad är bredden på setet?
Bredden är 810 mm, vilket är måttet på den monterade järnvägen eller förpackningen.
Är setet lämpligt för utomhusbruk?
Nej, setet är endast avsett för användning inomhus enligt specifikationerna.
Vilka certifieringar har Brio Cargo Railway Deluxe Set?
Setet är CE-märkt, FSC-certifierat och har Grüner Punkt-märkning.