Brio Tow Truck
Typ av produkt BärgningsbilAllmänt
2Antal inställda delar
14.3 cmBredd
3.4 cm x 14.3 cm x 5 cmDimensioner
Förpackningstyp BlåsaDiverse
3.4 cmDjup
7312350335286EAN
22.3 cm x 4 cm x 13.3 cmEmballagets mått (BxDxH) / vikt
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 15:15
Frakt vid kassa
156 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu156 kr
Lägst senaste 30 dagarna156 kr
Lägst senaste 3 mån156 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Brio |
| EAN / GTIN | 7312350335286 |
| MPN | 33528 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 15:15 |
| Allmänt | Typ av produkt Bärgningsbil |
| Antal inställda delar | 2 |
| Bredd | 14.3 cm |
| Dimensioner | 3.4 cm x 14.3 cm x 5 cm |
| Diverse | Förpackningstyp Blåsa |
| Djup | 3.4 cm |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 22.3 cm x 4 cm x 13.3 cm |
| Funktioner | Magneter |
| Förpackningstyp | Blåsa |
| Höjd | 5 cm |
| Kategori | Fordon - bilar, fordon - lastbilar |
| Producent | Brio |
| Produktbeskrivning | BRIO - bärgningsbil |
| Standarder som följs | Green Dot |
| Till producentens hemsida | www.brio.dk/ |
| Typ av produkt | Bärgningsbil |
| Varningar om kvävningsrisk | Emballagets mått (BxDxH) / vikt 22.3 cm x 4 cm x 13.3 cm |
| Varunummer | 2780098 |
| Ålder | Från 3 år |
Vanliga frågor
Vilka funktioner har Brio Tow Truck?
Brio Tow Truck är en bärgningsbil med magneter, vilket gör att den kan fästa och dra andra fordon. Den levereras med 2 inställda delar.
Vilka är måtten på Brio Tow Truck?
Brio Tow Truck har dimensionerna 3,4 cm (djup) x 14,3 cm (bredd) x 5 cm (höjd).
Vad är emballagets mått för Brio Tow Truck?
Emballagets mått är 22,3 cm x 4 cm x 13,3 cm (BxDxH).
Vilken typ av förpackning har Brio Tow Truck?
Brio Tow Truck levereras i en blåsförpackning.