Brio Freight Ship & Crane
Förlängd(cdm) Förlängt nytt släpp
Tidig barndom(cdm) Målgrupper
24(cdm) Tillgänglighetsperiod för reservdelar
inomhus(cdm) Ytterligare användning
4 styckAntal
NejBatterier krävs
NejBatterier medföljer
NejBeställningsbar enhet
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 24 maj 2026 04:09
Frakt vid kassa
212 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu212 kr
Lägst senaste 30 dagarna212 kr
Lägst senaste 3 mån212 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Brio |
| EAN / GTIN | 7312350335347 |
| MPN | 2780099 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 04:09 |
| (cdm) Förlängt nytt släpp | Förlängd |
| (cdm) Målgrupper | Tidig barndom |
| (cdm) Tillgänglighetsperiod för reservdelar | 24 |
| (cdm) Ytterligare användning | inomhus |
| Antal | 4 styck |
| Batterier krävs | Nej |
| Batterier medföljer | Nej |
| Beställningsbar enhet | Nej |
| Bredd | 230 mm |
| Certifiering | CE, FSC, Grüner Punkt |
| Certifikat | Certifiering CE, FSC, Grüner Punkt |
| Djup | 90 mm |
| Egenskaper | Produktens färg Multifärg |
| Faktureringsenhet | Nej |
| Föreslagen målgrupp | Pojke/flicka |
| Förpackning | Förpackningens bredd 146 mm |
| Förpackningens bredd | 146 mm |
| Förpackningens höjd | 75 mm |
| Förpackningens innehåll | Batterier medföljer Nej |
| Förpackningsmaterial | Kartong |
| Förpackningstyp | Låda |
| Höjd | 61 mm |
| Importland (ISO 3166-1) | Tyskland |
| Kommersiell enhetstyp | Enkel konsumentenhet |
| Lager per lastpall | 3 styck |
| Lastpall, beställningsbar enhet | Nej |
| Lastpall, faktureringsenhet | Nej |
| Lastpall, sändningsenhet | Nej |
| Lastpallens bruttovikt | 127,1 kg |
| Lastpallens totalbredd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 101 cm |
| Lastpallens totallängd | 80 cm |
| Lastpallstyp | 800 x 1200 mm |
| Leverantörsfunktioner | Montering krävs Nej |
| Logistikdata | Ytterförpackningar per lastpallslager 17 styck |
| Låddjup | 290 mm |
| Minsta orderkvantitet | 4 styck |
| Montering krävs | Nej |
| Producent | Brio |
| Produktens färg | Multifärg |
| Produkter per ytterförpackning | 4 styck |
| Rekommenderad ålder (max) | 99 År |
| Rekommenderad ålder (min) | 0,3 År |
| Språk i bruksanvisningen (ISO 639-format) | Franska |
| Språk på förpackningen (ISO 639-format) | Franska |
| Strömtillförsel | Batterier krävs Nej |
| Sändningsenhet | Nej |
| Säsong | Permanent, Årets slut |
| Tema | Lift and Load |
| Till producentens hemsida | www.brio.dk/ |
| Tillgänglig fr.o.m. | 01-07-2016 |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 950300700 |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 2780099 |
| Vikt | 240 g |
| Vikt & dimension | Bredd 230 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 415 g |
| Ytterförpackning, beställningsbar enhet | Nej |
Vanliga frågor
Vilka delar ingår i Brio Freight Ship & Crane-setet?
Setet innehåller 4 delar: en fraktbåt med kran, samt tillbehör för lastning och lossning.
Vilka mått har Brio Freight Ship & Crane?
Bredden är 230 mm och djupet är 90 mm.
Kräver Brio Freight Ship & Crane batterier?
Nej, varken batterier krävs eller medföljer. Leksaken är helt mekanisk.
Är Brio Freight Ship & Crane lämplig för inomhusbruk?
Ja, den är avsedd för inomhusanvändning och passar för tidig barndom.
Vilka certifieringar har Brio Freight Ship & Crane?
Produkten är CE-märkt, FSC-certifierad och har Grüner Punkt-märkning.