Förlängd(cdm) Förlängt nytt släpp
Tidig barndom(cdm) Målgrupper
24(cdm) Tillgänglighetsperiod för reservdelar
inomhus(cdm) Ytterligare användning
1 styckAntal
NejBatterier krävs
NejBatterier medföljer
NejBeställningsbar enhet
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 15:30
Frakt vid kassa
120 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu120 kr
Lägst senaste 30 dagarna120 kr
Lägst senaste 3 mån120 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Brio |
| EAN / GTIN | 7312350337495 |
| MPN | 2780103 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 15:30 |
| (cdm) Förlängt nytt släpp | Förlängd |
| (cdm) Målgrupper | Tidig barndom |
| (cdm) Tillgänglighetsperiod för reservdelar | 24 |
| (cdm) Ytterligare användning | inomhus |
| Antal | 1 styck |
| Batterier krävs | Nej |
| Batterier medföljer | Nej |
| Beställningsbar enhet | Nej |
| Bredd | 80 mm |
| Certifiering | CE, Grüner Punkt |
| Certifikat | Certifiering CE, Grüner Punkt |
| Djup | 35 mm |
| Egenskaper | Produkttyp Vagn |
| Faktureringsenhet | Nej |
| Föreslagen målgrupp | Pojke/flicka |
| Förpackning | Förpackningens bredd 133 mm |
| Förpackningens bredd | 133 mm |
| Förpackningens höjd | 40 mm |
| Förpackningens innehåll | Batterier medföljer Nej |
| Förpackningstyp | Blåsa |
| Höjd | 50 mm |
| Importland (ISO 3166-1) | Tyskland |
| Kommersiell enhetstyp | Enkel konsumentenhet |
| Lager per lastpall | 5 styck |
| Lastpall, beställningsbar enhet | Nej |
| Lastpall, faktureringsenhet | Nej |
| Lastpall, sändningsenhet | Nej |
| Lastpallens bruttovikt | 234,8 kg |
| Lastpallens totalbredd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 160 cm |
| Lastpallens totallängd | 80 cm |
| Lastpallstyp | 800 x 1200 mm |
| Leverantörsfunktioner | Montering krävs Nej |
| Ljudeffekter som stöds | Ja |
| Logistikdata | Ytterförpackningar per lastpallslager 42 styck |
| Låddjup | 110 mm |
| Minsta orderkvantitet | 6 styck |
| Montering krävs | Nej |
| Producent | Brio |
| Produktens färg | Multifärg |
| Produkter per ytterförpackning | 6 styck |
| Produkttyp | Vagn |
| Rekommenderad ålder (max) | 99 År |
| Rekommenderad ålder (min) | 0,3 År |
| Språk i bruksanvisningen (ISO 639-format) | Franska |
| Språk på förpackningen (ISO 639-format) | Franska |
| Strömkälla av typen | Stöds inte |
| Strömtillförsel | Strömkälla av typen Stöds inte |
| Sändningsenhet | Nej |
| Säsong | Permanent, Årets slut |
| Tema | Explore |
| Till producentens hemsida | www.brio.dk/ |
| Tillgänglig fr.o.m. | 01-07-2016 |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 950300990 |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 2780103 |
| Vikt | 33 g |
| Vikt & dimension | Bredd 80 mm |
Vanliga frågor
Vilka mått har Brio Bell Wagon?
Brio Bell Wagon har bredd 80 mm och djup 35 mm.
Kräver Brio Bell Wagon batterier?
Nej, varken batterier krävs eller medföljer.
Är Brio Bell Wagon lämplig för utomhusbruk?
Nej, den är endast avsedd för inomhusanvändning enligt specifikationerna.
Vilken målgrupp är Brio Bell Wagon avsedd för?
Produkten är avsedd för tidig barndom.
Vilka certifieringar har Brio Bell Wagon?
Den är CE-certifierad och har märkningen Grüner Punkt.