Brio Crane and Mountain Tunnel
7 styckAntal
2Antal batterier
Batterier krävs JaBatteri
JaBatterier krävs
NejBatterier medföljer
AABatterityp
BRIOBrand kompatibilitet
270 mmBredd
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 10:23
Frakt vid kassa
632 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu632 kr
Lägst senaste 30 dagarna563 kr
Lägst senaste 3 mån563 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Brio |
| EAN / GTIN | 7312350338898 |
| MPN | 2780108 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 10:23 |
| Antal | 7 styck |
| Antal batterier | 2 |
| Batteri | Batterier krävs Ja |
| Batterier krävs | Ja |
| Batterier medföljer | Nej |
| Batterityp | AA |
| Brand kompatibilitet | BRIO |
| Bredd | 270 mm |
| Certifiering | CE, FSC, Grüner Punkt |
| Djup | 450 mm |
| Egenskaper | Modell Model Railways Parts & Accessories |
| Förpackning | Förpackningens bredd 345 mm |
| Förpackningens bredd | 345 mm |
| Förpackningens höjd | 195 mm |
| Förpackningens innehåll | Batterier medföljer Nej |
| Höjd | 241 mm |
| Logistikdata | Produkter per ytterförpackning 2 styck |
| Låddjup | 345 mm |
| Producent | Brio |
| Produktens färg | Grå |
| Produkter per ytterförpackning | 2 styck |
| Rekommenderad ålder (min) | 0,3 År |
| Tema | Lift and Load |
| Till producentens hemsida | www.brio.dk/ |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 2780108 |
| Vikt | 1,2 kg |
| Vikt & dimension | Bredd 270 mm |
| Ytterförpackningens bredd | 40,8 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 36 mm |
| Ytterförpackningens längd | 37,3 mm |
Vanliga frågor
Vilka batterier behövs till Brio Crane and Mountain Tunnel och ingår de?
Produkten kräver 2 st AA-batterier, men dessa ingår inte i förpackningen.
Vilka mått har Brio Crane and Mountain Tunnel?
Bredden är 270 mm och djupet är 450 mm.
Hur många delar ingår i Brio Crane and Mountain Tunnel?
Setet innehåller totalt 7 stycken delar.
Är Brio Crane and Mountain Tunnel kompatibel med andra Brio-produkter?
Ja, den är kompatibel med andra produkter från märket BRIO.
Vilka certifieringar har Brio Crane and Mountain Tunnel?
Produkten är CE-märkt, FSC-certifierad och har Grüner Punkt-märkning.