Brio Play & Learn Musical Caterpillar
Förlängd(cdm) Förlängt nytt släpp
24 mois(cdm) Tillgänglighetsperiod för reservdelar
5 styckAntal
2Antal batterier
Ljudeffekter som stöds NejAudio
JaBatterier krävs
NejBatterier medföljer
AAABatterityp
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 29 maj 2026 04:36
Frakt vid kassa
348 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu348 kr
Lägst senaste 30 dagarna348 kr
Lägst senaste 3 mån348 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Brio |
| EAN / GTIN | 7312350301892 |
| MPN | 2780125 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 29 maj 2026 04:36 |
| (cdm) Förlängt nytt släpp | Förlängd |
| (cdm) Tillgänglighetsperiod för reservdelar | 24 mois |
| Antal | 5 styck |
| Antal batterier | 2 |
| Audio | Ljudeffekter som stöds Nej |
| Batterier krävs | Ja |
| Batterier medföljer | Nej |
| Batterityp | AAA |
| Bredd | 176 mm |
| Certifiering | CE, FSC, Grüner Punkt |
| Design | Certifiering CE, FSC, Grüner Punkt |
| Djup | 228 mm |
| Egenskaper | Föreslagen målgrupp Pojke/flicka |
| Endast lämplig för vuxna | Ja |
| Föreslagen målgrupp | Pojke/flicka |
| Förpackning | Antal 5 styck |
| Förpackningens bredd | 280 mm |
| Förpackningens höjd | 60 mm |
| Förpackningens innehåll | Batterier medföljer Nej |
| Höjd | 55 mm |
| Kommersiell enhetstyp | Enkel konsumentenhet |
| Lager per lastpall | 8 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 138,9 kg |
| Lastpallens totalbredd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 2,48 m |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
| Lastpallstyp | 800 x 1200 mm |
| Leverantörsfunktioner | Montering krävs Nej |
| Ljudeffekter som stöds | Nej |
| Logistikdata | Lastpallstyp 800 x 1200 mm |
| Låddjup | 280 mm |
| Maximalt antal spelare | 1 |
| Minsta antal spelare | 1 |
| Minsta orderkvantitet | 2 styck |
| Montering krävs | Nej |
| Producent | Brio |
| Produkter per lastpall | 128 styck |
| Produkter per lastpallslager | 16 styck |
| Produkter per ytterförpackning | 2 styck |
| Rekommenderad ålder (min) | 2 År |
| Språk i bruksanvisningen (ISO 639-format) | Franska |
| Språk på förpackningen (ISO 639-format) | Franska |
| Strömtillförsel | Batterier krävs Ja |
| Till producentens hemsida | www.brio.dk/ |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 950300550 |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 2780125 |
| Vikt | 557 g |
| Vikt & dimension | Bredd 176 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 687 g |
| Ytterförpackningar per lastpall | 64 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 8 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 29,7 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 2,03 kg |
| Ytterförpackningens höjd | 13,7 mm |
| Ytterförpackningens längd | 30,8 mm |
| Ytterförpackningens volym | 67510750 cm ^ |
Vanliga frågor
Vilka batterier behövs till Brio Play & Learn Musical Caterpillar och ingår de?
Leksaken kräver 2 st AAA-batterier, men dessa ingår inte i förpackningen.
Vilka mått har den musikaliska larven?
Produkten är 176 mm bred och 228 mm djup.
Har den här leksaken ljudeffekter?
Nej, ljudeffekter stöds inte enligt specifikationerna.
Vilka certifieringar har Brio Play & Learn Musical Caterpillar?
Den är certifierad med CE, FSC och Grüner Punkt.
Hur länge finns reservdelar tillgängliga för denna produkt?
Reservdelar finns tillgängliga i 24 månader från tillverkningsdatum.