Brio Record & Play Station
Ljud, ljusAktionstyp
Typ av produkt Record & Play stationAllmänt
Formfaktor AABatteri
23.4 cmBredd
17.5 cm x 23.4 cm x 14 cmDimensioner
Förpackningstyp BoxDiverse
17.5 cmDjup
7312350335781EAN
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 10:05
Frakt vid kassa
437 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu437 kr
Lägst senaste 30 dagarna399 kr
Lägst senaste 3 mån399 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Brio |
| EAN / GTIN | 7312350335781 |
| MPN | 2780163 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 10:05 |
| Aktionstyp | Ljud, ljus |
| Allmänt | Typ av produkt Record & Play station |
| Batteri | Formfaktor AA |
| Bredd | 23.4 cm |
| Dimensioner | 17.5 cm x 23.4 cm x 14 cm |
| Diverse | Förpackningstyp Box |
| Djup | 17.5 cm |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 23.8 cm x 18.3 cm x 18.3 cm |
| Erforderligt antal | 3 |
| Formfaktor | AA |
| Förpackningstyp | Box |
| Höjd | 14 cm |
| Inkluderade artiklar | Figur |
| Kategori | Modellsatser - byggnader |
| Producent | Brio |
| Produktbeskrivning | BRIO - Record & Play station |
| Standarder som följs | FSC |
| Strömkälla | Batteri |
| Till producentens hemsida | www.brio.dk/ |
| Typ av produkt | Record & Play station |
| Varningar om kvävningsrisk | Emballagets mått (BxDxH) / vikt 23.8 cm x 18.3 cm x 18.3 cm |
| Varunummer | 2780163 |
| Ålder | Från 3 år |
Vanliga frågor
Vilka batterier behövs och hur många?
Produkten kräver 3 st AA-batterier (ingår ej).
Vilka mått har Record & Play Station?
Produkten är 23,4 cm bred, 17,5 cm djup och 14 cm hög.
Har den ljus- och ljudeffekter?
Ja, den har både ljud- och ljuseffekter (aktionstyp: ljud, ljus).
Vad är förpackningens mått?
Förpackningen (box) har måtten 23,8 cm x 18,3 cm x 18,3 cm.