CoreParts Battery - Li-pol
1 styckAntal per förpackning
Batteriteknik Litium Polymer (LiPo)Batteri
230 mAhBatterikapacitet
0,8 whBatterikapacitet (wattimmar)
3,7 VBatterispänning
Litium Polymer (LiPo)Batteriteknik
JabraBrand kompatibilitet
25 mmBredd
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 22 maj 2026 12:41
Frakt vid kassa
176 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu176 kr
Lägst senaste 30 dagarna176 kr
Lägst senaste 3 mån176 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | CoreParts |
| EAN / GTIN | 5711783334422 |
| MPN | 2781495 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 18:41 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Batteri | Batteriteknik Litium Polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 230 mAh |
| Batterikapacitet (wattimmar) | 0,8 wh |
| Batterispänning | 3,7 V |
| Batteriteknik | Litium Polymer (LiPo) |
| Brand kompatibilitet | Jabra |
| Bredd | 25 mm |
| Djup | 4 mm |
| Egenskaper | Produkttyp Batteri |
| Förpackning | Förpackningstyp Låda |
| Förpackningens bredd | 70 mm |
| Förpackningens höjd | 14 mm |
| Förpackningens innehåll | Antal per förpackning 1 styck |
| Förpackningstyp | Låda |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Höjd | 36 mm |
| Kompatibilitet | Pro 9400, Pro 9450, Pro 9460, Pro 9465, Pro 9470 |
| Logistikdata | Harmonized System (HS)-kod 85189000 |
| Låddjup | 47 mm |
| Producent | CoreParts |
| Produktens färg | Svart |
| Produkttyp | Batteri |
| Till producentens hemsida | www.eetnordic.com |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 2781495 |
| Vikt | 1 g |
| Vikt & dimension | Bredd 25 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 10 g |
Vanliga frågor
Vilken typ av batteri är CoreParts Battery - Li-pol?
Det är ett litiumpolymerbatteri (LiPo) med en spänning på 3,7 V och en kapacitet på 230 mAh (0,8 Wh).
Vilka mått har batteriet?
Batteriet har en bredd på 25 mm och ett djup på 4 mm.
Vilket märke är batteriet kompatibelt med?
Batteriet är kompatibelt med Jabra-produkter.
Hur många batterier ingår i förpackningen?
Förpackningen innehåller 1 styck batteri och levereras i en låda.