Russell Hobbs Ångstrykjärn Supreme Steam Cordless 2400W
JaAnti-dropp funktion
JaAutomatisk avstängning
4008496873616EAN
Modell ÅngstrykjärnEgenskaper
Icke-vridning sladd NejErgonomi
JaFlera ånginställningar för att passa varje klädesplagg
Förpackningstyp LådaFörpackning
LådaFörpackningstyp
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 26 maj 2026 13:02
Frakt vid kassa
587 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu587 kr
Lägst senaste 30 dagarna530 kr
Lägst senaste 3 mån530 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Russell Hobbs |
| EAN / GTIN | 4008496873616 |
| MPN | 2781554 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 13:02 |
| Anti-dropp funktion | Ja |
| Automatisk avstängning | Ja |
| Egenskaper | Modell Ångstrykjärn |
| Ergonomi | Icke-vridning sladd Nej |
| Flera ånginställningar för att passa varje klädesplagg | Ja |
| Förpackning | Förpackningstyp Låda |
| Förpackningstyp | Låda |
| Icke-vridning sladd | Nej |
| Indikation | Kontrollampa Ja |
| Kontinuerlig ånga | Nej |
| Kontrollampa | Ja |
| Mjukt grepp | Ja |
| Producent | Russell Hobbs |
| Produktens färg | Violett, Vit |
| Självrengörande | Ja |
| Sladdförvaring | Ja |
| Sladdlängd | 1,8 m |
| Sladdlös | Ja |
| Stryksulan material / beläggning | Keramisk stryksula |
| Strömtillförsel | Wattal, strykjärn 2400 W |
| Till producentens hemsida | www.russellhobbs.com/ |
| Uppvärmningstid | 0,5 min |
| Utformad för resor | Nej |
| Varunummer | 2781554 |
| Vattentankens kapacitet | 0,3 l |
| Vertikal ånga för borttagning av veck på hängande tyg | Ja |
| Wattal, strykjärn | 2400 W |
| Ångpuff funktion | Ja |
| Ångpuffprestanda | 40 g/min |
Vanliga frågor
Har Russell Hobbs Supreme Steam Cordless 2400W en anti-dropp-funktion?
Ja, strykjärnet har en anti-dropp-funktion som förhindrar att vatten droppar på kläderna vid låga temperaturer.
Har strykjärnet automatisk avstängning?
Ja, det är utrustat med automatisk avstängning för ökad säkerhet.
Har den kontinuerlig ånga?
Nej, Russell Hobbs Supreme Steam Cordless 2400W har inte kontinuerlig ånga.
Har strykjärnet en sladd som inte vrider sig?
Nej, det har inte en icke-vridning sladd.
Finns det en kontrollampa på strykjärnet?
Ja, det finns en kontrollampa som indikerar när strykjärnet är på.