CoreParts Battery power connector adaptor
Typ Adapter för effektkontaktAllmänt
Kontaktdon Likströmsuttag 7,4 mm (ID: 5 mm) - honaAnslutning
5706998711397EAN
Likströmskontakt 4,5 mm (ID: 3,0 mm) - haneKontakt (andra änden)
Likströmsuttag 7,4 mm (ID: 5 mm) - honaKontaktdon
MBXHP-CO0004Modell
Service och support 1 års garantiMått och vikt (brutto)
CorePartsProducent
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 24 maj 2026 18:11
Frakt vid kassa
121 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu121 kr
Lägst senaste 30 dagarna121 kr
Lägst senaste 3 mån121 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | CoreParts |
| EAN / GTIN | 5706998711397 |
| MPN | 2781769 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 18:11 |
| Allmänt | Typ Adapter för effektkontakt |
| Anslutning | Kontaktdon Likströmsuttag 7,4 mm (ID: 5 mm) - hona |
| Kontakt (andra änden) | Likströmskontakt 4,5 mm (ID: 3,0 mm) - hane |
| Kontaktdon | Likströmsuttag 7,4 mm (ID: 5 mm) - hona |
| Mått och vikt (brutto) | Service och support 1 års garanti |
| Producent | CoreParts |
| Produktbeskrivning | CoreParts - adapter för effektkontakt - likströmsuttag 7,4 x 5 mm till likströmskontakt 4,5 x 3,0 mm |
| Service och support | 1 års garanti |
| Till producentens hemsida | www.eetnordic.com |
| Typ | Adapter för effektkontakt |
| Varunummer | 2781769 |
Vanliga frågor
Vilka kontaktdon har denna adapter?
Adaptern har en hona med likströmsuttag 7,4 mm (innerdiameter 5 mm) och en hane med likströmskontakt 4,5 mm (innerdiameter 3,0 mm).
Vad är modellnumret för denna adapter?
Modellnumret är MBXHP-CO0004.
Vilken garanti ingår?
Produkten har 1 års garanti enligt specifikationerna.
Vad är EAN-koden för denna produkt?
EAN-koden är 5706998711397.