CoreParts Battery - power adapter - 180 Watt
Typ av enhet Strömadapter - externAllmänt
Asus ADP-150NB D, Asus 04G266009941, Asus 0A001-00080000, Asus 04G266009902, Asus ADP-150CBArtikelnummer motsvarande OEM-nummer
ASUS All-in-One PC ET2400INT, ET2400IT, ET2701INKI ASUS G53JW ASUS G53Sw ASUS G71G ASUS G71Gx ASUS G72GX ASUS G73JH ASUS G73JW ASUS G73SW ASUS G74SXDesignat för
Artikelnummer motsvarande OEM-nummer Asus ADP-150NB D, Asus 04G266009941, Asus 0A001-00080000, Asus 04G266009902, Asus ADP-150CBDiverse
5704174183747EAN
180 WattEffektkapacitet
Designat för ASUS All-in-One PC ET2400INT, ET2400IT, ET2701INKI ASUS G53JW ASUS G53Sw ASUS G71G ASUS G71Gx ASUS G72GX ASUS G73JH ASUS G73JW ASUS G73SW ASUS G74SXKompatibilitetsinformation
1 x ström växelströmsjack 5,5 mm (ID: 2,5 mm)Kontaktdetaljer för uteffekt

Butiker
Prisjämförelse (2)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 04:40
Frakt vid kassa
899 kr
Till butikdatabyran.nu
OkändUppdaterad 26 maj 2026 00:27
Frakt vid kassa
1 249 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu899 kr
Lägst senaste 30 dagarna890 kr
Lägst senaste 3 mån890 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | CoreParts |
| EAN / GTIN | 5704174183747 |
| MPN | 2782273 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 00:27 |
| Allmänt | Typ av enhet Strömadapter - extern |
| Artikelnummer motsvarande OEM-nummer | Asus ADP-150NB D, Asus 04G266009941, Asus 0A001-00080000, Asus 04G266009902, Asus ADP-150CB |
| Designat för | ASUS All-in-One PC ET2400INT, ET2400IT, ET2701INKI ASUS G53JW ASUS G53Sw ASUS G71G ASUS G71Gx ASUS G72GX ASUS G73JH ASUS G73JW ASUS G73SW ASUS G74SX |
| Diverse | Artikelnummer motsvarande OEM-nummer Asus ADP-150NB D, Asus 04G266009941, Asus 0A001-00080000, Asus 04G266009902, Asus ADP-150CB |
| Effektkapacitet | 180 Watt |
| Kompatibilitetsinformation | Designat för ASUS All-in-One PC ET2400INT, ET2400IT, ET2701INKI ASUS G53JW ASUS G53Sw ASUS G71G ASUS G71Gx ASUS G72GX ASUS G73JH ASUS G73JW ASUS G73SW ASUS G74SX |
| Kontaktdetaljer för uteffekt | 1 x ström växelströmsjack 5,5 mm (ID: 2,5 mm) |
| Max elektrisk ström | 9.5 A |
| Nätdel | Kontaktdetaljer för uteffekt 1 x ström växelströmsjack 5,5 mm (ID: 2,5 mm) |
| Producent | CoreParts |
| Produktbeskrivning | CoreParts - strömadapter - 180 Watt |
| Till producentens hemsida | www.eetnordic.com |
| Typ av enhet | Strömadapter - extern |
| Utdatakontakter | 1 x ström växelströmsjack 5,5 mm (ID: 2,5 mm) |
| Utspänning | 19 V |
| Varunummer | 2782273 |
Vanliga frågor
Vilka ASUS-modeller är denna strömadapter kompatibel med?
Den är designad för ASUS All-in-One PC ET2400INT, ET2400IT, ET2701INKI samt bärbara datorer G53JW, G53Sw, G71G, G71Gx, G72GX, G73JH, G73JW, G73SW och G74SX.
Vilken effekt och strömstyrka har adaptern?
Adaptern har en effektkapacitet på 180 Watt och en maximal elektrisk ström på 9,5 A.
Vilken typ av kontakt har adaptern för uteffekt?
Uteffekten sker via ett ström växelströmsjack med en diameter på 5,5 mm och en innerdiameter på 2,5 mm.
Vilka OEM-nummer motsvarar denna adapter?
Den motsvarar OEM-numren Asus ADP-150NB D, Asus 04G266009941, Asus 0A001-00080000, Asus 04G266009902 och Asus ADP-150CB.