CoreParts Battery - power adapter - 130 Watt
6,67 AAC-adapter, maxbelastning
4.5*3.0Anslutning
1 styckAntal per förpackning
JaAutomatisk justering av utspänning
NejBatterier medföljer
DELLBrand kompatibilitet
223 mmBredd
CECertifiering

Butiker
Prisjämförelse (3)
proshop.se
I lagerUppdaterad 26 maj 2026 12:52
Frakt vid kassa
332 kr
Till butikdatabyran.nu
OkändUppdaterad 26 maj 2026 12:19
Frakt vid kassa
549 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu332 kr
Lägst senaste 30 dagarna332 kr
Lägst senaste 3 mån332 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | CoreParts |
| EAN / GTIN | 5704174183853 |
| MPN | 2782275 |
| I lager hos | 2 butiker |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 12:52 |
| AC-adapter, maxbelastning | 6,67 A |
| Anslutning | 4.5*3.0 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Automatisk justering av utspänning | Ja |
| Batterier medföljer | Nej |
| Brand kompatibilitet | DELL |
| Bredd | 223 mm |
| Certifiering | CE |
| Certifikat | Certifiering CE |
| Design | Produktens färg Svart |
| Djup | 151 mm |
| Effekt | 130 W |
| Effekt strömtyp | AC-till-DC |
| Egenskaper | Ändamål Bärbar dator |
| Förpackning | Förpackningens bredd 223 mm |
| Förpackningens bredd | 223 mm |
| Förpackningens höjd | 53 mm |
| Förpackningens innehåll | Antal per förpackning 1 styck |
| Förpackningstyp | Låda |
| Harmonized System (HS)-kod | 85044090 |
| Höjd | 30 mm |
| Höljefärg | Svart |
| Ingångsfrekvens | 50 - 60 hz |
| Inmatning spänning (min) | 100 V |
| Justerbar utspänning | Nej |
| Kabel inkluderad | AC |
| Kompatibilitet | XPS 15-9550, P56F001, Precision M3800 |
| Kortslutningsskydd | Ja |
| Logistikdata | Harmonized System (HS)-kod 85044090 |
| Låddjup | 151 mm |
| Löstagbara strömkontakter | Ja |
| Material, hölje | Plast |
| Mått, kontakt 1 | 4.5x3.0 mm |
| Nätaggregatstyp | inomhus |
| Prestanda | Anslutning 4.5*3.0 |
| Producent | CoreParts |
| Produktens färg | Svart |
| På / av-knapp | Nej |
| Spänning | 110-230 V |
| Strömförbrukning i vänteläge | 0,21 W |
| Strömtillförsel | Automatisk justering av utspänning Ja |
| Tekniska detaljer | Effekt 130 W |
| Till producentens hemsida | www.eetnordic.com |
| Typ av AC-port | C5 |
| Typer av nätkontakter som ingår | EU |
| Ursprungsland | Kina |
| Uteffekt | 130 W |
| Utgångsspänning | 19.5 V |
| Varunummer | 2782275 |
| Vikt | 200 g |
| Vikt & dimension | Bredd 223 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 624 g |
| Överbelastningsskydd | Ja |
| Övrigt | Överbelastningsskydd Ja |
Vanliga frågor
Vilken Dell-modell är denna adapter kompatibel med?
Adaptern är märkt med kompatibilitet för DELL, men specifikationerna anger inte specifika modeller. Kontrollera att din Dell-dator använder en 4.5*3.0 mm kontakt och kräver 130 W.
Vad är måtten på denna adapter?
Adaptern har bredd 223 mm, djup 151 mm. Höjd anges inte i specifikationerna.
Har adaptern automatisk spänningsjustering?
Ja, specifikationerna anger att den har automatisk justering av utspänning.
Vilken kontaktstorlek har adaptern?
Kontakten är 4.5*3.0 mm, vilket är en vanlig storlek för många Dell-laptops.
Vad är maxbelastningen för denna adapter?
Maxbelastningen är 6,67 A vid 130 W effekt.