CoreParts Battery - power adapter - 120 Watt
Typ av enhet Strömadapter - externAllmänt
ASUS C90 ASUS C90S-AK001C, AK006C, AK008C, AK013C, AK020C, AK026C, AK030C, AK033C, AK037C, AP018C ASUS G2P-7R001M, 7R002G, 7R002P, 7R003M, 7R009C ASUS G2S-7R023C, 7R023G, 7R024C, 7R026C, 7R050C, 7R066G, 7R067G, 7R070C, 7R075G, 7R088C, 7R106C, 7R111G, 7R127G, 7R135C, 7R155G, 7R156C, 7R156C-BE, 7R158C, 7R167C, 7R183G, 7R185C, 7R200G, 7T009G, 7T040C, 7T087G, 7T102G, 7T108C, 7T109G, 7T115G, 7T117C, 7T123C, 7T127G, 7T131C, 7T132C, A1, A2, A4, B1, B2, Extreme, X3Designat för
Medföljande kablar StrömkabelDiverse
5712505813171EAN
120 wattEffektkapacitet
Designat för ASUS C90 ASUS C90S-AK001C, AK006C, AK008C, AK013C, AK020C, AK026C, AK030C, AK033C, AK037C, AP018C ASUS G2P-7R001M, 7R002G, 7R002P, 7R003M, 7R009C ASUS G2S-7R023C, 7R023G, 7R024C, 7R026C, 7R050C, 7R066G, 7R067G, 7R070C, 7R075G, 7R088C, 7R106C, 7R111G, 7R127G, 7R135C, 7R155G, 7R156C, 7R156C-BE, 7R158C, 7R167C, 7R183G, 7R185C, 7R200G, 7T009G, 7T040C, 7T087G, 7T102G, 7T108C, 7T109G, 7T115G, 7T117C, 7T123C, 7T127G, 7T131C, 7T132C, A1, A2, A4, B1, B2, Extreme, X3Kompatibilitetsinformation
1 x ström växelströmsjack 5,5 mm (ID: 2,5 mm)Kontaktdetaljer för uteffekt
EuropaLokalisering

Butiker
Prisjämförelse (2)
proshop.se
I lagerUppdaterad 26 maj 2026 08:13
Frakt vid kassa
483 kr
Till butikdatabyran.nu
OkändUppdaterad 26 maj 2026 12:23
Frakt vid kassa
749 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu483 kr
Lägst senaste 30 dagarna483 kr
Lägst senaste 3 mån483 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | CoreParts |
| EAN / GTIN | 5712505813171 |
| MPN | 2784535 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 12:23 |
| Allmänt | Typ av enhet Strömadapter - extern |
| Designat för | ASUS C90 ASUS C90S-AK001C, AK006C, AK008C, AK013C, AK020C, AK026C, AK030C, AK033C, AK037C, AP018C ASUS G2P-7R001M, 7R002G, 7R002P, 7R003M, 7R009C ASUS G2S-7R023C, 7R023G, 7R024C, 7R026C, 7R050C, 7R066G, 7R067G, 7R070C, 7R075G, 7R088C, 7R106C, 7R111G, 7R127G, 7R135C, 7R155G, 7R156C, 7R156C-BE, 7R158C, 7R167C, 7R183G, 7R185C, 7R200G, 7T009G, 7T040C, 7T087G, 7T102G, 7T108C, 7T109G, 7T115G, 7T117C, 7T123C, 7T127G, 7T131C, 7T132C, A1, A2, A4, B1, B2, Extreme, X3 |
| Diverse | Medföljande kablar Strömkabel |
| Effektkapacitet | 120 watt |
| Kompatibilitetsinformation | Designat för ASUS C90 ASUS C90S-AK001C, AK006C, AK008C, AK013C, AK020C, AK026C, AK030C, AK033C, AK037C, AP018C ASUS G2P-7R001M, 7R002G, 7R002P, 7R003M, 7R009C ASUS G2S-7R023C, 7R023G, 7R024C, 7R026C, 7R050C, 7R066G, 7R067G, 7R070C, 7R075G, 7R088C, 7R106C, 7R111G, 7R127G, 7R135C, 7R155G, 7R156C, 7R156C-BE, 7R158C, 7R167C, 7R183G, 7R185C, 7R200G, 7T009G, 7T040C, 7T087G, 7T102G, 7T108C, 7T109G, 7T115G, 7T117C, 7T123C, 7T127G, 7T131C, 7T132C, A1, A2, A4, B1, B2, Extreme, X3 |
| Kontaktdetaljer för uteffekt | 1 x ström växelströmsjack 5,5 mm (ID: 2,5 mm) |
| Lokalisering | Europa |
| Max elektrisk ström | 6.32 A |
| Medföljande kablar | Strömkabel |
| Nätdel | Kontaktdetaljer för uteffekt 1 x ström växelströmsjack 5,5 mm (ID: 2,5 mm) |
| Producent | CoreParts |
| Produktbeskrivning | CoreParts - strömadapter - 120 watt |
| Standarder som följs | FCC, RoHS |
| Till producentens hemsida | www.eetnordic.com |
| Typ av enhet | Strömadapter - extern |
| Utdatakontakter | 1 x ström växelströmsjack 5,5 mm (ID: 2,5 mm) |
| Utspänning | 19 V |
| Varunummer | 2784535 |
Vanliga frågor
Vilka ASUS-modeller är denna laddare kompatibel med?
Laddaren är designad för ASUS C90, C90S, G2P och G2S-serierna, inklusive specifika modellvarianter som C90S-AK001C, G2P-7R001M och G2S-7R023C. Se fullständig lista i specifikationerna.
Vilken effekt och strömstyrka har denna laddare?
Laddaren har en effektkapacitet på 120 Watt och en maximal elektrisk ström på 6,32 A.
Vilken typ av kontakt har laddaren för anslutning till datorn?
Uteffekten sker via ett strömväxelströmsjack med en diameter på 5,5 mm och en innerdiameter på 2,5 mm.
Vilka kablar medföljer laddaren?
En strömkabel medföljer för anslutning till vägguttaget.
Är denna laddare anpassad för europeiska eluttag?
Ja, laddaren är lokaliserad för Europa, vilket innebär att den har en kontakt som passar europeiska vägguttag.