CoreParts Battery - power adapter - 65 Watt
3,33 AAC-adapter, maxbelastning
4.5*3.0Anslutning
1 styckAntal per förpackning
JaAutomatisk justering av utspänning
NejBatterier medföljer
188 mmBredd
CECertifiering
Certifiering CECertifikat

Butiker
Prisjämförelse (2)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 04:42
Frakt vid kassa
193 kr
Till butikdatabyran.nu
OkändUppdaterad 25 maj 2026 22:57
Frakt vid kassa
349 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu193 kr
Lägst senaste 30 dagarna193 kr
Lägst senaste 3 mån193 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | CoreParts |
| EAN / GTIN | 5712505599259 |
| MPN | 2784544 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 22:57 |
| AC-adapter, maxbelastning | 3,33 A |
| Anslutning | 4.5*3.0 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Automatisk justering av utspänning | Ja |
| Batterier medföljer | Nej |
| Bredd | 188 mm |
| Certifiering | CE |
| Certifikat | Certifiering CE |
| Design | Produktens färg Svart |
| Djup | 128 mm |
| Effekt | 65 W |
| Effekt strömtyp | AC-till-DC |
| Egenskaper | Ändamål Bärbar dator |
| Förpackning | Förpackningens bredd 188 mm |
| Förpackningens bredd | 188 mm |
| Förpackningens höjd | 52 mm |
| Förpackningens innehåll | Antal per förpackning 1 styck |
| Förpackningstyp | Låda |
| Höjd | 30 mm |
| Höljefärg | Svart |
| Ingångsfrekvens | 50 - 60 hz |
| Inmatning spänning (min) | 100 V |
| Justerbar utspänning | Nej |
| Kabel inkluderad | AC |
| Kortslutningsskydd | Ja |
| Logistikdata | Ursprungsland Kina |
| Låddjup | 128 mm |
| Löstagbara strömkontakter | Ja |
| Material, hölje | Plast |
| Mått, kontakt 1 | 4.5x3.0 mm |
| Nätaggregatstyp | inomhus |
| Prestanda | Anslutning 4.5*3.0 |
| Producent | CoreParts |
| Produktens färg | Svart |
| På / av-knapp | Nej |
| Spänning | 110-230 V |
| Strömförbrukning i vänteläge | 0,21 W |
| Strömtillförsel | Automatisk justering av utspänning Ja |
| Tekniska detaljer | Effekt 65 W |
| Till producentens hemsida | www.eetnordic.com |
| Typ av AC-port | C5 |
| Typer av nätkontakter som ingår | EU |
| Ursprungsland | Kina |
| Uteffekt | 3,34 A |
| Utgångsspänning | 19,5 V |
| Varunummer | 2784544 |
| Vikt | 200 g |
| Vikt & dimension | Bredd 188 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 378 g |
| Överbelastningsskydd | Ja |
| Övrigt | Överbelastningsskydd Ja |
Vanliga frågor
Vilken typ av anslutning har denna laddare?
Laddaren har en 4.5*3.0 mm anslutning, vilket är en vanlig kontaktstorlek för många bärbara datorer.
Är utspänningen automatiskt justerbar?
Ja, laddaren har automatisk justering av utspänning, vilket innebär att den anpassar sig efter den anslutna enhetens behov.
Vilken effekt har denna nätadapter?
Adaptern har en effekt på 65 Watt och en maxbelastning på 3,33 A.
Vilka mått har laddaren?
Laddaren har måtten 188 mm i bredd, 128 mm i djup. Exakt höjd anges inte i specifikationerna.
Vilken certifiering har produkten?
Produkten är CE-certifierad, vilket innebär att den uppfyller EU:s säkerhets-, hälso- och miljökrav.