CoreParts Battery
Typ av enhet Strömadapter - externAllmänt
Medföljande kablar StrömkabelDiverse
5711045655517EAN
75 WattEffektkapacitet
3.95 AMax elektrisk ström
StrömkabelMedföljande kablar
MBA50065Modell
Utspänning 19 VNätdel

Butiker
Prisjämförelse (2)
proshop.se
I lagerUppdaterad 24 maj 2026 20:38
Frakt vid kassa
336 kr
Till butikdatabyran.nu
OkändUppdaterad 26 maj 2026 05:26
Frakt vid kassa
479 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu336 kr
Lägst senaste 30 dagarna336 kr
Lägst senaste 3 mån336 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | CoreParts |
| EAN / GTIN | 5711045655517 |
| MPN | 2784653 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 05:26 |
| Allmänt | Typ av enhet Strömadapter - extern |
| Diverse | Medföljande kablar Strömkabel |
| Effektkapacitet | 75 Watt |
| Max elektrisk ström | 3.95 A |
| Medföljande kablar | Strömkabel |
| Nätdel | Utspänning 19 V |
| Producent | CoreParts |
| Produktbeskrivning | CoreParts - strömadapter - 75 Watt |
| Till producentens hemsida | www.eetnordic.com |
| Typ av enhet | Strömadapter - extern |
| Utspänning | 19 V |
| Varunummer | 2784653 |
Vanliga frågor
Vilken utspänning har denna strömadapter?
Strömadaptern har en utspänning på 19 V.
Vilken effektkapacitet har CoreParts MBA50065?
Den har en effektkapacitet på 75 Watt.
Vilken maximal strömstyrka levererar adaptern?
Den maximala elektriska strömmen är 3.95 A.
Ingår det någon kabel i förpackningen?
Ja, en strömkabel medföljer.
Vad är modellnumret för denna strömadapter?
Modellnumret är MBA50065.