Schleich Vitsvanshjort
43466.083333333(cdm) Förbeställningsdatum
Förlängd(cdm) Förlängt nytt släpp
5(cdm) Multipel av orderkvantitet
Barn(cdm) Målgrupper
Engelska(cdm) Säkerhetsföreskriftens språk (2009/48/CE)
1 styckAntal
1Antal förpackningar
1 styckAntal produkter som medföljer
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 15:57
Frakt vid kassa
84 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu84 kr
Lägst senaste 30 dagarna84 kr
Lägst senaste 3 mån84 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Schleich |
| EAN / GTIN | 4055744029608 |
| MPN | 2787891 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 15:57 |
| (cdm) Förbeställningsdatum | 43466.083333333 |
| (cdm) Förlängt nytt släpp | Förlängd |
| (cdm) Multipel av orderkvantitet | 5 |
| (cdm) Målgrupper | Barn |
| (cdm) Säkerhetsföreskriftens språk (2009/48/CE) | Engelska |
| Antal | 1 styck |
| Antal förpackningar | 1 |
| Antal produkter som medföljer | 1 styck |
| Batteri | Batterier krävs Nej |
| Batterier krävs | Nej |
| Batterier medföljer | Nej |
| Beställningsbar enhet | Nej |
| Bredd | 105 mm |
| Djup | 45 mm |
| Djur | Hjort |
| EU TSD-varning | Ingen varning tillämplig |
| Egenskaper | Produkttyp Leksaksfigur |
| Faktureringsenhet | Nej |
| Föreslagen målgrupp | Pojke/flicka |
| Förpackning | Förpackningens bredd 105 mm |
| Förpackningens bredd | 105 mm |
| Förpackningens höjd | 104 mm |
| Förpackningens innehåll | Batterier medföljer Nej |
| Förpackningstyp | Låda |
| Höjd | 104 mm |
| Importland (ISO 3166-1) | Tyskland |
| Innehåller mat eller dryck | Nej |
| Kommersiell enhetstyp | Enkel konsumentenhet |
| Lager per lastpall | 8 styck |
| Lastpall, beställningsbar enhet | Nej |
| Lastpall, faktureringsenhet | Nej |
| Lastpall, sändningsenhet | Nej |
| Lastpallens bruttovikt | 104,4 kg |
| Lastpallens totalbredd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 180 cm |
| Lastpallens totallängd | 80 cm |
| Lastpallens totalvolym | 1728000000 dm³ |
| Lastpallstyp | 800 x 1200 mm |
| Leclerc Codelec | 731050590 |
| Leverantörsfunktioner | Språk på förpackning Engelska, Franska |
| Ljudeffekter som stöds | Nej |
| Logistikdata | Minsta orderkvantitet 5 styck |
| Låddjup | 45 mm |
| Låter | Nej |
| Material | Plast |
| Minsta orderkvantitet | 5 styck |
| Montering krävs | Nej |
| Målgrupp | 4 |
| Pallens GS1-nr (GTIN/EAN/UPC) | 64055744029600 |
| Producent | Schleich |
| Produktens färg | Multifärg |
| Produkter per lastpall | 180 styck |
| Produkter per lastpallslager | 180 styck |
| Produkter per ytterförpackning | 5 styck |
| Produktsortiment | Nej |
| Produkttyp | Leksaksfigur |
| Rekommenderad ålder | Barn |
| Rekommenderad ålder (max) | 1188 månad (er) |
Vanliga frågor
Är Schleich Vitsvanshjort lämplig för barn under 3 år?
Produkten är märkt med säkerhetsföreskrift på engelska enligt 2009/48/CE, men specifikationerna anger inte någon åldersrekommendation. Kontrollera förpackningen för åldersmärkning.
Innehåller Schleich Vitsvanshjort några batterier?
Nej, enligt specifikationerna krävs inga batterier och inga batterier medföljer.
Hur många figurer ingår i förpackningen?
Förpackningen innehåller 1 styck Schleich Vitsvanshjort.
Är Schleich Vitsvanshjort en del av en serie eller ett set?
Specifikationerna anger endast en enskild figur. Det framgår inte om den ingår i en serie eller set.
Vilket material är Schleich Vitsvanshjort tillverkad av?
Specifikationerna anger inte materialet. Schleich-figurer är vanligtvis av plast, men detta är inte bekräftat för denna produkt.