Schleich Rådjur
43466.083333333(cdm) Förbeställningsdatum
Förlängd(cdm) Förlängt nytt släpp
5(cdm) Multipel av orderkvantitet
Barn(cdm) Målgrupper
Engelska(cdm) Säkerhetsföreskriftens språk (2009/48/CE)
1 styckAntal
1Antal förpackningar
1 styckAntal produkter som medföljer
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 26 maj 2026 03:43
Frakt vid kassa
70 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu70 kr
Lägst senaste 30 dagarna70 kr
Lägst senaste 3 mån70 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Schleich |
| EAN / GTIN | 4055744029622 |
| MPN | 2787893 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 03:43 |
| (cdm) Förbeställningsdatum | 43466.083333333 |
| (cdm) Förlängt nytt släpp | Förlängd |
| (cdm) Multipel av orderkvantitet | 5 |
| (cdm) Målgrupper | Barn |
| (cdm) Säkerhetsföreskriftens språk (2009/48/CE) | Engelska |
| Antal | 1 styck |
| Antal förpackningar | 1 |
| Antal produkter som medföljer | 1 styck |
| Batteri | Batterier krävs Nej |
| Batterier krävs | Nej |
| Batterier medföljer | Nej |
| Beställningsbar enhet | Nej |
| Bredd | 52 mm |
| Djup | 20 mm |
| Djur | Hjort |
| EU TSD-varning | Ingen varning tillämplig |
| Egenskaper | Produkttyp Leksaksfigur |
| Faktureringsenhet | Nej |
| Föreslagen målgrupp | Pojke/flicka |
| Förpackning | Förpackningens bredd 52 mm |
| Förpackningens bredd | 52 mm |
| Förpackningens höjd | 53 mm |
| Förpackningens innehåll | Batterier medföljer Nej |
| Förpackningstyp | Kartong |
| Höjd | 53 mm |
| Importland (ISO 3166-1) | Tyskland |
| Innehåller mat eller dryck | Nej |
| Kommersiell enhetstyp | Enkel konsumentenhet |
| Lager per lastpall | 8 styck |
| Lastpall, beställningsbar enhet | Nej |
| Lastpall, faktureringsenhet | Nej |
| Lastpall, sändningsenhet | Nej |
| Lastpallens bruttovikt | 73,5 kg |
| Lastpallens totalbredd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 180 cm |
| Lastpallens totallängd | 80 cm |
| Lastpallens totalvolym | 1728000000 dm³ |
| Lastpallstyp | 800 x 1200 mm |
| Leclerc Codelec | 731050590 |
| Leverantörsfunktioner | Språk på förpackning Engelska, Franska |
| Ljudeffekter som stöds | Nej |
| Logistikdata | Minsta orderkvantitet 5 styck |
| Låddjup | 20 mm |
| Låter | Nej |
| Material | Plast |
| Minsta orderkvantitet | 5 styck |
| Montering krävs | Nej |
| Målgrupp | 4 |
| Pallens GS1-nr (GTIN/EAN/UPC) | 64055744029624 |
| Producent | Schleich |
| Produktens färg | Multifärg |
| Produkter per lastpall | 180 styck |
| Produkter per lastpallslager | 180 styck |
| Produkter per ytterförpackning | 5 styck |
| Produktsortiment | Nej |
| Produkttyp | Leksaksfigur |
| Rekommenderad ålder | Barn |
| Rekommenderad ålder (max) | 1188 månad (er) |
Vanliga frågor
Är Schleich Rådjur en leksaksfigur eller en docka?
Schleich Rådjur är en djurfigur inom kategorin action- och leksaksfigurer, specifikt en djurfigur. Den är inte en docka.
Vilken åldersgrupp är Schleich Rådjur avsedd för?
Enligt specifikationerna är målgruppen för Schleich Rådjur barn.
Behöver Schleich Rådjur batterier?
Nej, Schleich Rådjur kräver inga batterier och inga batterier medföljer.
Hur många figurer ingår i förpackningen?
Förpackningen innehåller 1 styck Schleich Rådjur.
Vilket språk är säkerhetsföreskriften på?
Säkerhetsföreskriften för Schleich Rådjur är på engelska enligt specifikationerna.