Schleich Varg
43466.083333333(cdm) Förbeställningsdatum
Förlängd(cdm) Förlängt nytt släpp
5(cdm) Multipel av orderkvantitet
Barn(cdm) Målgrupper
Engelska(cdm) Säkerhetsföreskriftens språk (2009/48/CE)
1 styckAntal
1Antal förpackningar
1 styckAntal produkter som medföljer
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 26 maj 2026 15:34
Frakt vid kassa
86 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu86 kr
Lägst senaste 30 dagarna86 kr
Lägst senaste 3 mån86 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Schleich |
| EAN / GTIN | 4055744029639 |
| MPN | 2787894 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 15:34 |
| (cdm) Förbeställningsdatum | 43466.083333333 |
| (cdm) Förlängt nytt släpp | Förlängd |
| (cdm) Multipel av orderkvantitet | 5 |
| (cdm) Målgrupper | Barn |
| (cdm) Säkerhetsföreskriftens språk (2009/48/CE) | Engelska |
| Antal | 1 styck |
| Antal förpackningar | 1 |
| Antal produkter som medföljer | 1 styck |
| Batteri | Batterier krävs Nej |
| Batterier krävs | Nej |
| Batterier medföljer | Nej |
| Beställningsbar enhet | Nej |
| Bredd | 103 mm |
| Djup | 21 mm |
| Djur | Varg |
| EU TSD-varning | Ingen varning tillämplig |
| Egenskaper | Produkttyp Leksaksfigur |
| Faktureringsenhet | Nej |
| Föreslagen målgrupp | Pojke/flicka |
| Förpackning | Förpackningens bredd 103 mm |
| Förpackningens bredd | 103 mm |
| Förpackningens höjd | 52 mm |
| Förpackningens innehåll | Batterier medföljer Nej |
| Förpackningstyp | Kartong |
| Höjd | 52 mm |
| Importland (ISO 3166-1) | Tyskland |
| Innehåller mat eller dryck | Nej |
| Kommersiell enhetstyp | Enkel konsumentenhet |
| Lager per lastpall | 8 styck |
| Lastpall, beställningsbar enhet | Nej |
| Lastpall, faktureringsenhet | Nej |
| Lastpall, sändningsenhet | Nej |
| Lastpallens bruttovikt | 285,1 kg |
| Lastpallens totalbredd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 180 cm |
| Lastpallens totallängd | 80 cm |
| Lastpallens totalvolym | 1728000000 dm³ |
| Lastpallstyp | 800 x 1200 mm |
| Leclerc Codelec | 731050590 |
| Leverantörsfunktioner | Språk på förpackning Engelska, Franska |
| Ljudeffekter som stöds | Nej |
| Logistikdata | Minsta orderkvantitet 5 styck |
| Låddjup | 21 mm |
| Låter | Nej |
| Material | Plast |
| Minsta orderkvantitet | 5 styck |
| Montering krävs | Nej |
| Målgrupp | 4 |
| Pallens GS1-nr (GTIN/EAN/UPC) | 64055744029631 |
| Producent | Schleich |
| Produktens färg | Multifärg |
| Produkter per lastpall | 180 styck |
| Produkter per lastpallslager | 180 styck |
| Produkter per ytterförpackning | 5 styck |
| Produktsortiment | Nej |
| Produkttyp | Leksaksfigur |
| Rekommenderad ålder | Barn |
| Rekommenderad ålder (max) | 1188 månad (er) |
Vanliga frågor
Vilken ålder rekommenderas för Schleich Varg?
Schleich Varg är märkt med målgruppen Barn, vilket innebär att den är lämplig för barn. Specifik ålder anges inte i specifikationerna.
Innehåller Schleich Varg batterier?
Nej, Schleich Varg kräver inga batterier och inga batterier medföljer.
Hur många vargfigurer ingår i förpackningen?
Förpackningen innehåller 1 styck Schleich Varg.
Är Schleich Varg en beställningsbar enhet?
Nej, Schleich Varg är inte en beställningsbar enhet enligt specifikationerna.
Vilket språk är säkerhetsföreskriften på för Schleich Varg?
Säkerhetsföreskriften för Schleich Varg är på engelska enligt EU-direktiv 2009/48/CE.