Schleich Tarantella
43466.083333333(cdm) Förbeställningsdatum
Förlängd(cdm) Förlängt nytt släpp
5(cdm) Multipel av orderkvantitet
Barn(cdm) Målgrupper
Engelska(cdm) Säkerhetsföreskriftens språk (2009/48/CE)
1 styckAntal
1Antal förpackningar
Batterier krävs NejBatteri
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 14:37
Frakt vid kassa
70 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu70 kr
Lägst senaste 30 dagarna70 kr
Lägst senaste 3 mån70 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Schleich |
| EAN / GTIN | 4055744029707 |
| MPN | 2787901 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 14:37 |
| (cdm) Förbeställningsdatum | 43466.083333333 |
| (cdm) Förlängt nytt släpp | Förlängd |
| (cdm) Multipel av orderkvantitet | 5 |
| (cdm) Målgrupper | Barn |
| (cdm) Säkerhetsföreskriftens språk (2009/48/CE) | Engelska |
| Antal | 1 styck |
| Antal förpackningar | 1 |
| Batteri | Batterier krävs Nej |
| Batterier krävs | Nej |
| Batterier medföljer | Nej |
| Beställningsbar enhet | Nej |
| Bredd | 80 mm |
| Djup | 70 mm |
| Djur | Spider |
| EU TSD-varning | Ingen varning tillämplig |
| Egenskaper | Produkttyp Leksaksfigur |
| Faktureringsenhet | Nej |
| Föreslagen målgrupp | Pojke/flicka |
| Förpackning | Förpackningens bredd 77 mm |
| Förpackningens bredd | 77 mm |
| Förpackningens höjd | 19 mm |
| Förpackningens innehåll | Batterier medföljer Nej |
| Förpackningstyp | Kartong |
| Höjd | 20 mm |
| Importland (ISO 3166-1) | Tyskland |
| Innehåller mat eller dryck | Nej |
| Kommersiell enhetstyp | Enkel konsumentenhet |
| Lager per lastpall | 8 styck |
| Lastpall, beställningsbar enhet | Nej |
| Lastpall, faktureringsenhet | Nej |
| Lastpall, sändningsenhet | Nej |
| Lastpallens bruttovikt | 150,6 kg |
| Lastpallens totalbredd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 180 cm |
| Lastpallens totallängd | 80 cm |
| Lastpallens totalvolym | 1728000000 dm³ |
| Lastpallstyp | 800 x 1200 mm |
| Leclerc Codelec | 731050590 |
| Leverantörsfunktioner | Språk på förpackning Engelska, Franska |
| Ljudeffekter som stöds | Nej |
| Logistikdata | Minsta orderkvantitet 5 styck |
| Låddjup | 62 mm |
| Låter | Nej |
| Material | Plast |
| Minsta orderkvantitet | 5 styck |
| Montering krävs | Nej |
| Målgrupp | 4 |
| Pallens GS1-nr (GTIN/EAN/UPC) | 64055744029709 |
| Producent | Schleich |
| Produktens färg | Multifärg |
| Produkter per lastpall | 180 styck |
| Produkter per lastpallslager | 180 styck |
| Produkter per ytterförpackning | 5 styck |
| Produktsortiment | Nej |
| Produkttyp | Leksaksfigur |
| Rekommenderad ålder | Barn |
| Rekommenderad ålder (max) | 1188 månad (er) |
| Rekommenderad ålder (min) | 3 År |
Vanliga frågor
Vilken åldersgrupp är Schleich Tarantella avsedd för?
Enligt specifikationerna är målgruppen barn, men exakt åldersrekommendation anges inte.
Kräver Schleich Tarantella batterier?
Nej, batterier krävs inte och medföljer inte.
Hur många figurer ingår i förpackningen?
Det är 1 styck per förpackning.
Vilket språk är säkerhetsföreskriften på?
Säkerhetsföreskriften är på engelska.