B&W International B&W
1 styckAntal per förpackning
430 mmBredd
4031541703682EAN
Produkttyp Lock till förvaringsboxEgenskaper
Antal per förpackning 1 styckFörpackning
50 mmHöjd
LP/5000Modell
B&W InternationalProducent
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 29 maj 2026 19:55
Frakt vid kassa
217 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu217 kr
Lägst senaste 30 dagarna217 kr
Lägst senaste 3 mån217 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | B&W International |
| EAN / GTIN | 4031541703682 |
| MPN | 2805246 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 29 maj 2026 19:55 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bredd | 430 mm |
| Egenskaper | Produkttyp Lock till förvaringsbox |
| Förpackning | Antal per förpackning 1 styck |
| Höjd | 50 mm |
| Producent | B&W International |
| Produktens färg | Svart |
| Produkttyp | Lock till förvaringsbox |
| Till producentens hemsida | www.b-w-international.com/ |
| Varunummer | 2805246 |
| Vikt & dimension | Bredd 430 mm |
Vanliga frågor
Vilka mått har locket LP/5000?
Locket har bredd 430 mm och höjd 50 mm.
Är detta lock avsett för en specifik förvaringsbox från B&W International?
Ja, modellen LP/5000 är ett lock till förvaringsbox från B&W International.
Vad är EAN-koden för B&W International LP/5000?
EAN-koden är 4031541703682.