Playmobil My Life - Undervattensmotor
Förlängd(cdm) Förlängt nytt släpp
6(cdm) Multipel av orderkvantitet
Leksak(cdm) Är ett tillbehör
110 styckAntal
1Antal batterier
1Antal förpackningar
Batterier krävs NejBatteri
NejBatterier krävs
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 26 maj 2026 08:13
Frakt vid kassa
109 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu109 kr
Lägst senaste 30 dagarna109 kr
Lägst senaste 3 mån109 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Playmobil |
| EAN / GTIN | 4008789051592 |
| MPN | 5159 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 08:13 |
| (cdm) Förlängt nytt släpp | Förlängd |
| (cdm) Multipel av orderkvantitet | 6 |
| (cdm) Är ett tillbehör | Leksak |
| Antal | 110 styck |
| Antal batterier | 1 |
| Antal förpackningar | 1 |
| Batteri | Batterier krävs Nej |
| Batterier krävs | Nej |
| Batterier medföljer | Nej |
| Batterityp | AA |
| Beställningsbar enhet | Nej |
| Brand kompatibilitet | Playmobil |
| Certifiering | CE |
| Egenskaper | Enhetstyp Båt |
| Enhetstyp | Båt |
| Faktureringsenhet | Ja |
| Förpackning | Förpackningsmaterial Kartong |
| Förpackningens bredd | 385 mm |
| Förpackningens höjd | 284 mm |
| Förpackningsmaterial | Kartong |
| Förpackningstyp | Blåsa |
| Importland (ISO 3166-1) | Tyskland |
| Kommersiell enhetstyp | Enkel konsumentenhet |
| Konsumentförpackning | Ja |
| Lager per lastpall | 4 styck |
| Lastpall, beställningsbar enhet | Nej |
| Lastpall, faktureringsenhet | Nej |
| Lastpall, konsumentförpackning | Nej |
| Lastpall, sändningsenhet | Ja |
| Lastpallens bruttovikt | 158,9 kg |
| Lastpallens nettobredd | 120 cm |
| Lastpallens nettodjup | 80 cm |
| Lastpallens nettohöjd | 149,6 cm |
| Lastpallens totalbredd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 173,4 cm |
| Lastpallens totallängd | 80 cm |
| Lastpallens totalvolym | 1664640000 dm³ |
| Lastpallstyp | 800 x 1200 mm |
| Leverantörsfunktioner | Släpp datum 01/01/2019 |
| Logistikdata | Produkter per lastpallslager 24 styck |
| Låddjup | 125 mm |
| Material | Plast |
| Miljövänlig förpackning | Ja |
| Minsta orderkvantitet | 2 styck |
| Minsta orderkvantitet för lastpall | 1536 styck |
| Montering krävs | Nej |
| Pallens nettovikt | 96,7 kg |
| Producent | Playmobil |
| Produktens färg | Multifärg |
| Produkter per lastpall | 1536 styck |
| Produkter per lastpallslager | 24 styck |
| Produkter per ytterförpackning | 2 styck |
| Rekommenderad ålder (min) | 5 År |
| Rekommenderat kön | Pojke/flicka |
| Släpp datum | 01/01/2019 |
| Språk i bruksanvisningen (ISO 639-format) | Bulgariska, Tjeckiska, Danska, Tyska, Estniska, Grekiska, Engelska, Spanska, Franska, IRL, Kroatiska, Italienska, LAT, Litauiska, Ungerska, MAL, Nederländska, Polska, Portugisiska, ROM, Slovenska, Fin, Svenska, Ryska, CHI |
| Språk på förpackningen (ISO 639-format) | Bulgariska, Tjeckiska, Danska, Tyska, Estniska, Grekiska, Engelska, Spanska, Franska, IRL, Kroatiska, Italienska, LAT, Litauiska, Ungerska, MAL, Nederländska, Polska, Portugisiska, ROM, Slovenska, Fin, Svenska, Ryska, CHI |
| Spänning | 1.5 V |
Vanliga frågor
Vilken batterityp kräver Playmobil My Life - Undervattensmotor?
Undervattensmotorn kräver ett AA-batteri, men batterier medföljer inte och behöver köpas separat.
Är Playmobil My Life - Undervattensmotor kompatibel med andra Playmobil-set?
Ja, den är kompatibel med Playmobil-märket och är ett tillbehör som kan användas tillsammans med andra Playmobil-leksaker.
Hur många delar ingår i Playmobil My Life - Undervattensmotor?
Setet innehåller 110 stycken delar.
Kräver Playmobil My Life - Undervattensmotor batterier för att fungera?
Nej, batterier krävs inte för denna leksak. Den drivs utan batterier.