PGYTECH VLOG Phone Extension Pole Tripod support system
3 benAntal ben
6970801335745EAN
Ändamål Smartphone/surfplattaEgenskaper
Förpackningens bredd 183 mmFörpackning
183 mmFörpackningens bredd
37 mmFörpackningens höjd
55,5 cmHöjd (max.)
23,5 cmHöjd (min)
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 30 maj 2026 07:57
Frakt vid kassa
542 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu542 kr
Lägst senaste 3 månSaknas
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | PGYTECH |
| EAN / GTIN | 6970801335745 |
| MPN | 2806231 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 30 maj 2026 07:57 |
| Antal ben | 3 ben |
| Egenskaper | Ändamål Smartphone/surfplatta |
| Förpackning | Förpackningens bredd 183 mm |
| Förpackningens bredd | 183 mm |
| Förpackningens höjd | 37 mm |
| Höjd (max.) | 55,5 cm |
| Höjd (min) | 23,5 cm |
| Låddjup | 102 mm |
| Montage | 1/4" |
| Producent | PGYTECH |
| Produktens färg | Svart, Silver |
| Till producentens hemsida | www.pgy-tech.com/ |
| Varunummer | 2806231 |
| Vikt | 166 g |
| Vikt & dimension | Höjd (max.) 55,5 cm |
| Vikt inkl. förpackning | 225,5 g |
Vanliga frågor
Vad är den maximala och minimala höjden på PGYTECH VLOG Phone Extension Pole?
Den maximala höjden är 55,5 cm och den minimala höjden är 23,5 cm.
Har den ett 1/4-tums fäste för att montera på stativ?
Ja, den har ett 1/4-tums montage, vilket gör den kompatibel med de flesta standard stativ.
Vad är produktens modellnummer?
Modellnumret är P-GEP-020.
Vad är förpackningens mått?
Förpackningens bredd är 183 mm, höjd 37 mm och djup 102 mm.