Kärcher 2.645-322.0
4054278503981EAN
Slanglängd 25 mEgenskaper
390 mmFörpackningens bredd
180 mmFörpackningens höjd
Kadmium, BlyInnehåller inte
390 mmLåddjup
30 BarMaximal inmatningskapacitet vattentryck
2.645-322.0Modell
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 26 maj 2026 03:51
Frakt vid kassa
741 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu741 kr
Lägst senaste 30 dagarna668 kr
Lägst senaste 3 mån668 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Kärcher |
| EAN / GTIN | 4054278503981 |
| MPN | 2806503 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 03:51 |
| Egenskaper | Slanglängd 25 m |
| Förpackningens bredd | 390 mm |
| Förpackningens höjd | 180 mm |
| Innehåller inte | Kadmium, Bly |
| Låddjup | 390 mm |
| Maximal inmatningskapacitet vattentryck | 30 Bar |
| Producent | Kärcher |
| Produktens färg | Svart, Gul |
| Slanglängd | 25 m |
| Tekniska detaljer | Innehåller inte Kadmium, Bly |
| Temperatur vid drift | -20 - 60 ° C |
| Till producentens hemsida | www.karcher.com/ |
| Tilloppsslangens gänga | 3/4 |
| UV-beständig | Ja |
| Varunummer | 2806503 |
| Vikt | 5,8 kg |
| Vikt & dimension | Vikt 5,8 kg |
| Väderbeständig | Ja |
Vanliga frågor
Vad är slanglängden på Kärcher 2.645-322.0?
Slanglängden är 25 meter.
Vilket maximalt vattentryck tål slangen?
Slangen tål ett maximalt inmatningstryck på 30 Bar.
Vilka färger har produkten?
Produkten är svart och gul.
Innehåller slangen kadmium eller bly?
Nej, slangen innehåller varken kadmium eller bly.
Vad är förpackningens mått?
Förpackningens bredd är 390 mm, höjd 180 mm och djup 390 mm.