Playmobil Dollhouse - Tonårsrum
Förlängd(cdm) Förlängt nytt släpp
8(cdm) Multipel av orderkvantitet
Leksak(cdm) Är ett tillbehör
9 styckAntal
1Antal förpackningar
1 styckAntal leksaksfigurer
Batterier krävs NejBatteri
NejBatterier krävs
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 26 maj 2026 02:43
Frakt vid kassa
218 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu218 kr
Lägst senaste 30 dagarna213 kr
Lägst senaste 3 mån213 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Playmobil |
| EAN / GTIN | 4008789702098 |
| MPN | 2806506 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 02:43 |
| (cdm) Förlängt nytt släpp | Förlängd |
| (cdm) Multipel av orderkvantitet | 8 |
| (cdm) Är ett tillbehör | Leksak |
| Antal | 9 styck |
| Antal förpackningar | 1 |
| Antal leksaksfigurer | 1 styck |
| Batteri | Batterier krävs Nej |
| Batterier krävs | Nej |
| Batterier medföljer | Nej |
| Beställningsbar enhet | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| Certifiering | CE |
| EU TSD-varning | Ej för barn under 36 månader |
| Egenskaper | Modell Action/äventyr |
| Faktureringsenhet | Ja |
| Figur ingår | Ja |
| Föreslagen målgrupp | Pojke/flicka |
| Förpackning | Förpackningsmaterial Kartong |
| Förpackningens bredd | 120 mm |
| Förpackningens höjd | 160 mm |
| Förpackningens innehåll | Batterier medföljer Nej |
| Förpackningsmaterial | Kartong |
| Förpackningstyp | Kartong |
| Importland (ISO 3166-1) | Tyskland |
| Kommersiell enhetstyp | Enkel konsumentenhet |
| Konsumentförpackning | Ja |
| Lager per lastpall | 12 styck |
| Lastpall, beställningsbar enhet | Nej |
| Lastpall, faktureringsenhet | Nej |
| Lastpall, konsumentförpackning | Nej |
| Lastpall, sändningsenhet | Ja |
| Lastpallens bruttovikt | 120,1 kg |
| Lastpallens nettobredd | 120 cm |
| Lastpallens nettodjup | 80 cm |
| Lastpallens nettohöjd | 157,6 cm |
| Lastpallens totalbredd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 177 cm |
| Lastpallens totallängd | 80 cm |
| Lastpallens totalvolym | 1699200000 dm³ |
| Lastpallstyp | 800 x 1200 mm |
| Leverantörsfunktioner | Släpp datum 14/01/2022 |
| Logistikdata | Ytterförpackningens bredd 116 mm |
| Låddjup | 35 mm |
| Material | Plast |
| Miljövänlig förpackning | Ja |
| Minsta orderkvantitet | 6 styck |
| Minsta orderkvantitet för lastpall | 576 styck |
| Montering krävs | Ja |
| Pallens nettovikt | 82,8 kg |
| Producent | Playmobil |
| Produktens färg | Multifärg |
| Produkter per lastpall | 576 styck |
| Produkter per lastpallslager | 222 styck |
| Produkter per ytterförpackning | 6 styck |
| Rekommenderad användning | inomhus |
| Rekommenderad ålder (min) | 4 År |
| Släpp datum | 14/01/2022 |
| Språk i bruksanvisningen (ISO 639-format) | Multi |
Vanliga frågor
Hur många leksaksfigurer ingår i Playmobil Dollhouse - Tonårsrum?
Setet innehåller 1 leksaksfigur.
Kräver Playmobil Dollhouse - Tonårsrum batterier?
Nej, batterier krävs inte och medföljer inte.
Vilken certifiering har Playmobil Dollhouse - Tonårsrum?
Produkten är CE-certifierad.
Hur många delar ingår i Playmobil Dollhouse - Tonårsrum?
Setet innehåller totalt 9 styck delar.
Ingår bruksanvisning i Playmobil Dollhouse - Tonårsrum?
Ja, en bruksanvisning medföljer.