Förlängd(cdm) Förlängt nytt släpp
2(cdm) Multipel av orderkvantitet
Leksak(cdm) Är ett tillbehör
1Antal
1Antal förpackningar
Batterier krävs NejBatteri
NejBatterier krävs
NejBatterier medföljer
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 26 maj 2026 13:26
Frakt vid kassa
588 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu588 kr
Lägst senaste 30 dagarna549 kr
Lägst senaste 3 mån549 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Playmobil |
| EAN / GTIN | 4008789700889 |
| MPN | 2807642 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 13:26 |
| (cdm) Förlängt nytt släpp | Förlängd |
| (cdm) Multipel av orderkvantitet | 2 |
| (cdm) Är ett tillbehör | Leksak |
| Antal | 1 |
| Antal förpackningar | 1 |
| Batteri | Batterier krävs Nej |
| Batterier krävs | Nej |
| Batterier medföljer | Nej |
| Beställningsbar enhet | Ja |
| Bredd (cm) ytterkartongen | 29,1 cm |
| Bruksanvisning | Ja |
| Certifiering | CE |
| EU TSD-varning | Ej för barn under 36 månader |
| Egenskaper | Modell Action/äventyr |
| Faktureringsenhet | Ja |
| Fjärrstyrd | Nej |
| Föreslagen målgrupp | Pojke/flicka |
| Förpackning | Förpackningsmaterial Kartong |
| Förpackningens bredd | 248 mm |
| Förpackningens höjd | 142 mm |
| Förpackningens innehåll | Batterier medföljer Nej |
| Förpackningsmaterial | Kartong |
| Förpackningstyp | Kartong |
| Höjd (cm) ytterkartongen | 39,6 cm |
| Importland (ISO 3166-1) | Tyskland |
| Kommersiell enhetstyp | Enkel konsumentenhet |
| Konsumentförpackning | Ja |
| Kvantitet, yttre förpackning | 2 styck |
| Lager per lastpall | 5 styck |
| Lastpall, beställningsbar enhet | Nej |
| Lastpall, faktureringsenhet | Nej |
| Lastpall, konsumentförpackning | Nej |
| Lastpall, sändningsenhet | Ja |
| Lastpallens bruttovikt | 135,3 kg |
| Lastpallens nettobredd | 120 cm |
| Lastpallens nettodjup | 80 cm |
| Lastpallens nettohöjd | 158,4 cm |
| Lastpallens totalbredd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 130 cm |
| Lastpallens totallängd | 80 cm |
| Lastpallens totalvolym | 1248000000 dm³ |
| Lastpallstyp | 800 x 1200 mm |
| Leclerc Codelec | 731050505 |
| Leverantörsfunktioner | Släpp datum 21/03/2025 |
| Ljudeffekter som stöds | Nej |
| Logistikdata | Ytterförpackningens bredd 151 mm |
| Längd (cm) ytterkartongen | 29,1 cm |
| Låddjup | 70 mm |
| Låter | Nej |
| Material | Plast |
| Miljövänlig förpackning | Ja |
| Minsta orderkvantitet | 4 styck |
| Minsta orderkvantitet för lastpall | 96 styck |
| Montering krävs | Ja |
| Nettovikt ytterkartongen | 2,4014 kg |
| Pallens nettovikt | 99,2 kg |
| Producent | Playmobil |
| Produktens färg | Multifärg |
Vanliga frågor
Vilka figurer och tillbehör ingår i Playmobil Family Fun - Familjecamper?
Enligt specifikationerna ingår 1 leksak, 1 förpackning, bruksanvisning och CE-certifiering. Exakt antal figurer och tillbehör anges inte i specifikationerna.
Vad är bredden på ytterkartongen för Familjecampern?
Bredden på ytterkartongen är 29,1 cm.
Behöver man batterier till Playmobil Family Fun - Familjecamper?
Nej, batterier krävs inte och medföljer inte.
Är Playmobil Family Fun - Familjecamper CE-märkt?
Ja, produkten har CE-certifiering.
Kan man beställa en enstaka Familjecamper eller måste man köpa flera?
Produkten är beställningsbar som en enhet, men multipel av orderkvantitet är 2, vilket innebär att man måste beställa i jämna antal (2, 4, 6, etc.).