2 styckAntal per förpackning
6430016904575EAN
Modell Justerbar hantelEgenskaper
115 mmFörpackningens bredd
255 mmFörpackningens höjd
Antal per förpackning 2 styckFörpackningens innehåll
JaFörvaringsväska
410 mmLåddjup
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
Ej i lagerUppdaterad 24 maj 2026 20:46
Frakt vid kassa
599 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu599 kr
Lägst senaste 30 dagarna599 kr
Lägst senaste 3 mån599 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Gymstick |
| EAN / GTIN | 6430016904575 |
| MPN | 3119664 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 20:46 |
| Antal per förpackning | 2 styck |
| Egenskaper | Modell Justerbar hantel |
| Förpackningens bredd | 115 mm |
| Förpackningens höjd | 255 mm |
| Förpackningens innehåll | Antal per förpackning 2 styck |
| Förvaringsväska | Ja |
| Låddjup | 410 mm |
| Material | Gjutjärn, Stål |
| Producent | Gymstick |
| Produktens färg | Svart |
| Till producentens hemsida | www.gymstick.com/ |
| Varunummer | 3119664 |
| Vikt | 20 kg |
| Vikt & dimension | Vikt 20 kg |
| Vikt inkl. förpackning | 20 kg |
Vanliga frågor
Vad är den maximala vikten per hantel?
Hantelsetet har en maximal kapacitet på 40 kg, vilket innebär att varje hantel kan lastas upp till 20 kg.
Vilket material är hantlarna tillverkade av?
Hantlarna är tillverkade av krom, vilket ger en hållbar och rostbeständig yta.
Vad är den totala vikten för setet?
Setet har en total vikt på 20 kg, fördelat på två hantlar.
Vad är produktens GTIN?
GTIN för Gymstick Adjustable Dumbbell Set är 6430016904575.