LevelOne Switch 24x GE GEP-2652 2xGSFP 37
Nej10G stöd
100 - 240 VAC-inspänning
JaARP-inspektion
8000 posterAdresstabellstorlek
Priority queuing (PQ), Weighted Round Robin (WRR)Algoritmer för schemaläggning av köer
Antal grundläggande RJ-45 Ethernet-portar 24Anslutningar
24Antal Gigabit Ethernet (koppar)-portar
2Antal SFP-modulplatser
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 05:30
Frakt vid kassa
6 091 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu6 091 kr
Lägst senaste 30 dagarna6 018 kr
Lägst senaste 3 mån6 018 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | LevelOne |
| EAN / GTIN | 4015867207932 |
| MPN | 2816705 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 05:30 |
| 10G stöd | Nej |
| AC-inspänning | 100 - 240 V |
| ARP-inspektion | Ja |
| Adresstabellstorlek | 8000 poster |
| Algoritmer för schemaläggning av köer | Priority queuing (PQ), Weighted Round Robin (WRR) |
| Anslutningar | Antal grundläggande RJ-45 Ethernet-portar 24 |
| Antal Gigabit Ethernet (koppar)-portar | 24 |
| Antal SFP-modulplatser | 2 |
| Antal VLAN | 4000 |
| Antal grundläggande RJ-45 Ethernet-portar | 24 |
| Antal installerade SFP+-moduler | 0 |
| Antal installerade SFP-moduler | 0 |
| Autentisering | Gäst VLAN, Webbaserad autentisering |
| Autentiseringstyp | RADIUS |
| Bevakning | DHCP-funktioner DHCP snooping |
| Bredd | 440 mm |
| Broadcast Storm-kontroll | Ja |
| CD med drivrutiner | Ja |
| Certifiering | CE |
| Certifikat | Certifikat för överensstämmelse RoHS |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| DHCP-funktioner | DHCP snooping |
| Data transmission | Adresstabellstorlek 8000 poster |
| Design | Rackmontering Ja |
| Djup | 208 mm |
| DoS-attacker | Ja |
| Firmware kan uppgraderas | Ja |
| Fuktighet (förvaring) | 5 - 90% |
| Förpackning | Förpackningstyp Låda |
| Förpackningens bredd | 555 mm |
| Förpackningens höjd | 88 mm |
| Förpackningens innehåll | Kabel inkluderad AC |
| Förpackningstyp | Låda |
| Fötter i gummi | Ja |
| GARP VLAN Registration Protocol (GVRP) | Ja |
| Harmonized System (HS)-kod | 85176990 |
| Hastighet vid vidarebefordran | 38,69 Mpps |
| Höjd | 44 mm |
| IGMP proxy | Ja |
| IGMP-snooping | Ja |
| IPv4- och IPv6-funktioner | IPv6 Telnet |
| Ingående ström | 6.5 A |
| Internminne | 8 MB |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 90% |
| Jumbo Frames stöd | Ja |
| Jumboramar | 9000 |
| Kabel inkluderad | AC |
| Kommunikationsstandarder | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ag, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Konsolport | RJ-45 |
| Kryptering/säkerhet | SNMPv3 |
| LED-indikatorer | Länk, PoE, Energiljus |
| Lagra-och-vidarebefordra | Ja |
| Logistikdata | Ursprungsland Kina |
| Länkaggregering | Ja |
| Låddjup | 295 mm |
| Lösenordsskydd | Ja |
| Management features | Switch typ hanterad |
| Material, hölje | Metall |
| Miljökrav | Temperatur vid drift 0 - 45 ° C |
Vanliga frågor
Hur många portar har LevelOne GEP-2652 och vilka typer?
Switchen har 24 Gigabit Ethernet RJ-45-portar (koppar) och 2 SFP-modulplatser för fiberanslutning.
Stöder LevelOne GEP-2652 VLAN och hur många?
Ja, den stöder VLAN med upp till 4000 VLAN.
Vilka köschemaläggningsalgoritmer använder switchen?
Den använder Priority Queuing (PQ) och Weighted Round Robin (WRR).
Har LevelOne GEP-2652 ARP-inspektion?
Ja, den har ARP-inspektion för ökad säkerhet.
Vad är adresstabellstorleken på LevelOne GEP-2652?
Adresstabellstorleken är 8000 poster.