Razor A5 Lux - Blue
Produkttyp KickscooterAllmänt
2Antal
53.3 cmBredd
200 mmDiameter
Produktmaterial Flygkvalitetsaluminium, uretanDiverse
88.9 cmDjup
0845423010652EAN
Infällbart cykelställ, bakre stötfångarbroms, höjdjusterbart styreFunktioner
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 27 maj 2026 12:58
Frakt vid kassa
897 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu897 kr
Lägst senaste 30 dagarna897 kr
Lägst senaste 3 mån897 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Razor |
| EAN / GTIN | 845423010652 |
| MPN | 2817383 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 27 maj 2026 12:58 |
| Allmänt | Produkttyp Kickscooter |
| Antal | 2 |
| Bredd | 53.3 cm |
| Diameter | 200 mm |
| Diverse | Produktmaterial Flygkvalitetsaluminium, uretan |
| Djup | 88.9 cm |
| Funktioner | Infällbart cykelställ, bakre stötfångarbroms, höjdjusterbart styre |
| Färg | Blå |
| Garanti | 6 månader |
| Hjul | 200 mm |
| Höjd | 104 cm |
| Komponenter | 2 x hjul - uretan T-rör - flygkvalitetsaluminium Kortlek - flygkvalitetsaluminium 2 x styrhandtag - skumgummi |
| Max. laddningsvikt | 100 kg |
| Min. ålder | 8 år |
| Montering krävs | Nej |
| Mått och vikt | Bredd 53.3 cm |
| Mått och vikt (komponenter) | Handtag - 45.7 cm |
| Producent | Razor |
| Produktbeskrivning | Razor A5 Lux - kickscooter |
| Produktmaterial | Flygkvalitetsaluminium, uretan |
| Produkttyp | Kickscooter |
| Varunummer | 2817383 |
| Vikbar | Ja |
| Vikt | 3.9 kg |
Vanliga frågor
Vilken typ av broms har Razor A5 Lux?
Razor A5 Lux är utrustad med en fotbroms, vilket ger enkel och effektiv inbromsning.
Vilket material är hjulen gjorda av?
Hjulen på Razor A5 Lux är tillverkade av polyuretan, vilket ger slitstyrka och bra grepp.
Hur många hjul har Razor A5 Lux?
Razor A5 Lux har 2 fasta hjul, vilket ger stabilitet och en klassisk sparkcykelupplevelse.
Vad är måtten på Razor A5 Lux?
Razor A5 Lux har en bredd på 890 mm och ett djup på 530 mm.
Har Razor A5 Lux ett ergonomiskt grepp?
Ja, Razor A5 Lux har ett ergonomiskt grepp för bekväm och säker hantering.