Razor A5 Lux Scooter - Silver
Produkttyp KickscooterAllmänt
2Antal
53.3 cmBredd
200 mmDiameter
Produktmaterial Flygkvalitetsaluminium, uretanDiverse
88.9 cmDjup
0845423006594EAN
Infällbart cykelställ, bakre stötfångarbroms, höjdjusterbart styreFunktioner
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 26 maj 2026 12:33
Frakt vid kassa
897 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu897 kr
Lägst senaste 30 dagarna897 kr
Lägst senaste 3 mån897 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Razor |
| EAN / GTIN | 845423006594 |
| MPN | 2817384 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 12:33 |
| Allmänt | Produkttyp Kickscooter |
| Antal | 2 |
| Bredd | 53.3 cm |
| Diameter | 200 mm |
| Diverse | Produktmaterial Flygkvalitetsaluminium, uretan |
| Djup | 88.9 cm |
| Funktioner | Infällbart cykelställ, bakre stötfångarbroms, höjdjusterbart styre |
| Färg | Silver |
| Hjul | 200 mm |
| Höjd | 104 cm |
| Komponenter | 2 x hjul - uretan T-rör - flygkvalitetsaluminium Kortlek - flygkvalitetsaluminium 2 x styrhandtag - skumgummi |
| Max. laddningsvikt | 100 kg |
| Min. ålder | 8 år |
| Montering krävs | Nej |
| Mått och vikt | Bredd 53.3 cm |
| Mått och vikt (komponenter) | Handtag - 45.7 cm |
| Producent | Razor |
| Produktbeskrivning | Razor A5 Lux - kickscooter |
| Produktmaterial | Flygkvalitetsaluminium, uretan |
| Produkttyp | Kickscooter |
| Varunummer | 2817384 |
| Vikbar | Ja |
| Vikt | 3.9 kg |
Vanliga frågor
Har Razor A5 Lux Scooter ett hopfällbart styre?
Specifikationerna anger inte om styret är hopfällbart. Däremot har den ett ergonomiskt grepp.
Vilken typ av broms har Razor A5 Lux Scooter?
Scootern har en fotbroms.
Vad är måtten på Razor A5 Lux Scooter?
Bredden är 890 mm och djupet är 530 mm. Höjden anges inte i specifikationerna.
Hur många hjul har Razor A5 Lux Scooter?
Den har 2 hjul, båda fasta.