Razor Power Core E90 - Pink (16 km/h)
Produkttyp Elektrisk scooterAllmänt
2Antal
Inkluderad kvantitet 1Batteri
40.6 cmBredd
Produktmaterial StålDiverse
82.6 cmDjup
80 minDriftstid (upp till)
845423016470EAN
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 21:38
Frakt vid kassa
1 809 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu1 809 kr
Lägst senaste 30 dagarna1 809 kr
Lägst senaste 3 mån1 809 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Razor |
| EAN / GTIN | 845423016470 |
| MPN | 2817390 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 21:38 |
| Allmänt | Produkttyp Elektrisk scooter |
| Antal | 2 |
| Batteri | Inkluderad kvantitet 1 |
| Bredd | 40.6 cm |
| Diverse | Produktmaterial Stål |
| Djup | 82.6 cm |
| Driftstid (upp till) | 80 min |
| Erforderligt antal | 1 |
| Funktioner | Infällbart cykelställ, handmanövrerad handbroms, kickstart, Power Core Technology, navmotor, accelerationsstyrning med tryckknapp |
| Färg | Rosa |
| Förpackningens innehåll | Batteriladdare, L-nycel - hex 5 mm |
| Garanti | 90 dagar |
| Hjul | Antal 2 |
| Höjd | 91.4 cm |
| Inkluderad kvantitet | 1 |
| Kapacitet | 7 Ah |
| Komponenter | 1 x gaffel - stål 1 x ram - stål 1 x framhjul - uretan |
| Laddningstid | 12 timmar |
| Max. laddningsvikt | 54.4 kg |
| Maxhastighet | 16.1 km/tim. |
| Min. ålder | 8 år |
| Montering krävs | Ja |
| Mått och vikt | Bredd 40.6 cm |
| Producent | Razor |
| Produktbeskrivning | Razor Power Core E90 - elektrisk scooter |
| Produktmaterial | Stål |
| Produkttyp | Elektrisk scooter |
| Teknik | Bly-syra |
| Tillförd spänning | 12 V |
| Varunummer | 2817390 |
| Vikt | 9.98 kg |
Vanliga frågor
Vad är maxhastigheten på Razor Power Core E90 - Pink?
Maxhastigheten är 16 km/h.
Hur länge räcker batteriet på en laddning?
Batteritiden är 80 minuter.
Är Razor Power Core E90 hopfällbar?
Nej, den är inte hopfällbar.
Vad är måtten på Razor Power Core E90?
Bredd: 406 mm, djup: 825 mm, höjd: 914 mm.