Bantex Orth Papperskorg 25 L, Grå
1 styckAntal per förpackning
320 mmBredd
5702239899053EAN
Kapacitet 25 lEgenskaper
TorgFormfaktor
320 mmFörpackningens bredd
380 mmFörpackningens höjd
Antal per förpackning 1 styckFörpackningens innehåll
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu310 kr
Lägst senaste 30 dagarna310 kr
Lägst senaste 3 mån310 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Bantex |
| EAN / GTIN | 5702239899053 |
| MPN | 2818257 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 16:39 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bredd | 320 mm |
| Egenskaper | Kapacitet 25 l |
| Formfaktor | Torg |
| Förpackningens bredd | 320 mm |
| Förpackningens höjd | 380 mm |
| Förpackningens innehåll | Antal per förpackning 1 styck |
| Höjd | 380 mm |
| Kapacitet | 25 l |
| Låddjup | 320 mm |
| Material, hölje | Polypropylen (PP) |
| Producent | Bantex |
| Produktens färg | Grå |
| Till producentens hemsida | www.bantex.dk |
| Varunummer | 2818257 |
| Vikt & dimension | Bredd 320 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,06 kg |
Vanliga frågor
Vilka är måtten på Bantex Orth Papperskorg 25 L?
Papperskorgen har en bredd på 320 mm, höjd på 380 mm och ett låddjup på 320 mm.
Vilket material är papperskorgen tillverkad av?
Höljet är tillverkat av polypropylen (PP).
Vilken formfaktor har papperskorgen?
Formfaktorn är torg, vilket innebär en rektangulär form.
Ingår fler än en papperskorg per förpackning?
Nej, antalet per förpackning är 1 styck.