Produkttyp SpakbågesfilAllmänt
80 mmBredd
Bredd 80 mmDimensioner och vikt
Färg VitDiverse
285 mmDjup
4002030163935EAN
Borttagbar ryggetikettEtikett
JaFSC-certifierad
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu84 kr
Lägst senaste 30 dagarna84 kr
Lägst senaste 3 mån84 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | ELBA |
| EAN / GTIN | 4002030163935 |
| MPN | 2818374 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 04:42 |
| Allmänt | Produkttyp Spakbågesfil |
| Bredd | 80 mm |
| Dimensioner och vikt | Bredd 80 mm |
| Diverse | Färg Vit |
| Djup | 285 mm |
| Etikett | Borttagbar ryggetikett |
| FSC-certifierad | Ja |
| Funktioner | Tumhål, förstärkta hål |
| Färg | Vit |
| Garanti | 5 år |
| Handtag | A4 Plus (210 x 330 mm) |
| Höjd | 320 mm |
| Kapacitet | 600 ark |
| Producent | ELBA |
| Produktbeskrivning | ELBA StrongLine - spakbågesfil - för A4 Plus - kapacitet: 600 ark - vit |
| Produktmaterial | Kartong, polypropylen (PP) |
| Produkttyp | Spakbågesfil |
| Ryggbredd | 80 mm |
| Storlek | 285 x 320 mm |
| Till producentens hemsida | www.elba.ltd.uk/ |
| Utrymmesinformation | Ficka för ryggspiraletikett |
| Varunummer | 2818374 |
Vanliga frågor
Är pärmen FSC-certifierad?
Ja, ELBA Strong-Line Gaffelpärmen är FSC-certifierad, vilket innebär att papperet kommer från ansvarsfullt skogsbruk.
Har pärmen tumhål och förstärkta hål?
Ja, den har tumhål för enkel åtkomst och förstärkta hål för ökad hållbarhet.
Vilken etikett har pärmen?
Pärmen har en borttagbar ryggetikett, så du enkelt kan märka om den vid behov.
Vilken garanti gäller för ELBA Strong-Line Gaffelpärmen?
ELBA lämnar 5 års garanti på denna pärm.