Produkttyp SpakbågesfilAllmänt
50 mmBredd
Bredd 50 mmDimensioner och vikt
Färg LimegrönDiverse
285 mmDjup
4002030164789EAN
Borttagbar ryggetikettEtikett
JaFSC-certifierad
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu92 kr
Lägst senaste 30 dagarna92 kr
Lägst senaste 3 mån92 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | ELBA |
| EAN / GTIN | 4002030164789 |
| MPN | 2818392 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 18:41 |
| Allmänt | Produkttyp Spakbågesfil |
| Bredd | 50 mm |
| Dimensioner och vikt | Bredd 50 mm |
| Diverse | Färg Limegrön |
| Djup | 285 mm |
| Etikett | Borttagbar ryggetikett |
| FSC-certifierad | Ja |
| Funktioner | Tumhål, förstärkta hål |
| Färg | Limegrön |
| Garanti | 5 år |
| Handtag | A4 Plus (210 x 330 mm) |
| Höjd | 320 mm |
| Kapacitet | 375 ark |
| Producent | ELBA |
| Produktbeskrivning | ELBA StrongLine - spakbågesfil - för A4 Plus - kapacitet: 375 ark - limegrön |
| Produktmaterial | Kartong, polypropylen (PP) |
| Produkttyp | Spakbågesfil |
| Ryggbredd | 50 mm |
| Storlek | 285 x 320 mm |
| Till producentens hemsida | www.elba.ltd.uk/ |
| Utrymmesinformation | Ficka för ryggspiraletikett |
| Varunummer | 2818392 |
Vanliga frågor
Är pärmen FSC-certifierad?
Ja, denna pärm är FSC-certifierad, vilket innebär att papperet kommer från ansvarsfullt skogsbruk.
Vilken typ av etikett har pärmen?
Pärmen har en borttagbar ryggetikett, så du enkelt kan byta etikett vid behov.
Har pärmen tumhål och förstärkta hål?
Ja, den har både tumhål och förstärkta hål för att underlätta hantering och öka hållbarheten.
Vilken garanti gäller för denna pärm?
ELBA Strong-Line Gaffelpärm Lime har en garanti på 5 år.