Bantex Vision Brevkorgsstativ
1Antal avdelare
4Antal fack
2 styckAntal produkter per innerförpackning
280 mmBredd
5702239404004EAN
Material KromEgenskaper
A4Format
5702232438792Fraktkartongens GS1-nr (GTIN/EAN/UPC)
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu437 kr
Lägst senaste 30 dagarna437 kr
Lägst senaste 3 mån437 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Bantex |
| EAN / GTIN | 5702239404004 |
| MPN | 2818476 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 21:42 |
| Antal avdelare | 1 |
| Antal fack | 4 |
| Antal produkter per innerförpackning | 2 styck |
| Bredd | 280 mm |
| Egenskaper | Material Krom |
| Format | A4 |
| Fraktkartongens GS1-nr (GTIN/EAN/UPC) | 5702232438792 |
| Höjd | 295 mm |
| Innermått (B x D x H) | 350 x 280 x 300 mm |
| Logistikdata | Produkter per lastpall 64 styck |
| Lämplig för förvaring av | Broschyr, Kataloger, Kuvert, Klämmapp, Brev, Note, papper, Plastficka |
| Material | Krom |
| Producent | Bantex |
| Produktens färg | Krom |
| Produkter per lastpall | 64 styck |
| Produktlängd | 300 mm |
| Staplingsbar | Ja |
| Till producentens hemsida | www.bantex.dk |
| Varunummer | 2818476 |
| Vikt & dimension | Innermått (B x D x H) 350 x 280 x 300 mm |
Vanliga frågor
Hur många fack har Bantex Vision Brevkorgsstativ och vad är de lämpliga för?
Stativet har 4 fack och är lämpligt för förvaring av broschyrer, kataloger, kuvert, klämmappar, brev, noter, papper och plastfickor.
Vilka är måtten på Bantex Vision Brevkorgsstativ?
Bredden är 280 mm, höjden 295 mm, och innermåtten (B x D x H) är 350 x 280 x 300 mm.
Vilket format passar Bantex Vision Brevkorgsstativ?
Stativet är anpassat för A4-format.