Unilux Pop klocka, svart
Produkttyp Klocka - kvarts - väggmonterbarAllmänt
JaAndrahand
1 x AA-typBatteri
28 cmDiameter
Analog - 12Displaytyp
3595560022496EAN
RundForm
SvartFärg
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu204 kr
Lägst senaste 30 dagarna204 kr
Lägst senaste 3 mån204 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Unilux |
| EAN / GTIN | 3595560022496 |
| MPN | 2818484 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 30 maj 2026 07:03 |
| Allmänt | Produkttyp Klocka - kvarts - väggmonterbar |
| Andrahand | Ja |
| Batteri | 1 x AA-typ |
| Diameter | 28 cm |
| Displaytyp | Analog - 12 |
| Form | Rund |
| Färg | Svart |
| Garanti | 2 år |
| Klocka | Displaytyp Analog - 12 |
| Material | Plast, glas |
| Mått och vikt | Diameter 28 cm |
| Nätdel | Typ Batteri |
| Producent | Unilux |
| Produktbeskrivning | UNILUX Pop - klocka - kvarts - väggmonterbar - 28 cm - svart |
| Produkttyp | Klocka - kvarts - väggmonterbar |
| Ring | Arabisk |
| Storlek | 28 cm |
| Tillförd spänning | 1.5 V |
| Typ | Batteri |
| Varunummer | 2818484 |
| Vikt | 0.65 kg |
Vanliga frågor
Vilken batterityp använder Unilux Pop klockan?
Klockan använder ett AA-batteri (ingår ej).
Vad är diametern på Unilux Pop klockan?
Klockans diameter är 28 cm.
Vilket material är Unilux Pop klockan tillverkad i?
Klockan är tillverkad av plast och glas.
Är Unilux Pop klockan en väggklocka?
Ja, den är väggmonterbar och har en analog display med 12-timmarsvisning.
Vilken form har Unilux Pop klockan?
Klockan är rund och svart till färgen.