Unilux Pop klocka, silver
1Antal batterier
1,5 VBatterispänning
AABatterityp
28 cmDiameter
3595560022656EAN
Placeringar som kan användas VäggEgenskaper
RundFormfaktor
2 ÅrGarantiperiod
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu204 kr
Lägst senaste 30 dagarna204 kr
Lägst senaste 3 mån204 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Unilux |
| EAN / GTIN | 3595560022656 |
| MPN | 2818485 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 29 maj 2026 10:22 |
| Antal batterier | 1 |
| Batterispänning | 1,5 V |
| Batterityp | AA |
| Diameter | 28 cm |
| Egenskaper | Placeringar som kan användas Vägg |
| Formfaktor | Rund |
| Garantiperiod | 2 År |
| Logistikdata | Garantiperiod 2 År |
| Omslag material | Glas |
| Placeringar som kan användas | Vägg |
| Producent | Unilux |
| Produktens färg | Grå |
| Ram material | Akrylnitrilbutadienstyren (ABS), Plast |
| Stil | Klassisk |
| Strömkälla av typen | Batteri |
| Strömtillförsel | Strömkälla av typen Batteri |
| Varunummer | 2818485 |
| Vikt | 650 g |
| Vikt & dimension | Vikt 650 g |
Vanliga frågor
Vilken batterityp använder klockan och hur många batterier behövs?
Klockan använder ett AA-batteri med en spänning på 1,5 V.
Vad är diametern på klockan?
Klockan har en diameter på 28 cm.
Är klockan avsedd för väggmontering eller bord?
Klockan är avsedd för väggplacering, enligt specifikationerna.
Vilket material är glaset på klockan?
Omslaget (glaset) är av glas.