Unilux Maxi Pop klocka, silver
1Antal batterier
1,5 VBatterispänning
AABatterityp
37,5 cmDiameter
3595560023936EAN
Placeringar som kan användas VäggEgenskaper
RundFormfaktor
2 ÅrGarantiperiod
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu314 kr
Lägst senaste 30 dagarna314 kr
Lägst senaste 3 mån314 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Unilux |
| EAN / GTIN | 3595560023936 |
| MPN | 2818487 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 30 maj 2026 03:54 |
| Antal batterier | 1 |
| Batterispänning | 1,5 V |
| Batterityp | AA |
| Diameter | 37,5 cm |
| Egenskaper | Placeringar som kan användas Vägg |
| Formfaktor | Rund |
| Garantiperiod | 2 År |
| Logistikdata | Garantiperiod 2 År |
| Omslag material | Glas |
| Placeringar som kan användas | Vägg |
| Producent | Unilux |
| Produktens färg | Grå |
| Ram material | Akrylnitrilbutadienstyren (ABS), Plast |
| Stil | Klassisk |
| Strömkälla av typen | Batteri |
| Strömtillförsel | Strömkälla av typen Batteri |
| Varunummer | 2818487 |
| Vikt | 1,35 kg |
| Vikt & dimension | Vikt 1,35 kg |
Vanliga frågor
Vilken batterityp använder Unilux Maxi Pop klockan?
Klockan använder ett AA-batteri med en spänning på 1,5 V.
Vad är diametern på Unilux Maxi Pop klockan?
Klockans diameter är 37,5 cm.
Kan Unilux Maxi Pop klockan placeras på en hylla eller måste den hängas på väggen?
Enligt specifikationerna är klockan avsedd för väggplacering.
Vilket material är glaset på Unilux Maxi Pop klockan tillverkat av?
Omslaget är tillverkat av glas.
Hur lång garanti har Unilux Maxi Pop klockan?
Klockan har en garantiperiod på 2 år.