10 styckAntal per förpackning
180 mmBredd
230 mmDjup
5702232031085EAN
Format A5Egenskaper
A5Format
Antal per förpackning 10 styckFörpackning
4 mmHöjd
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 13:22
Frakt vid kassa
50 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu50 kr
Lägst senaste 30 dagarna50 kr
Lägst senaste 3 mån50 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Bantex |
| EAN / GTIN | 5702232031085 |
| MPN | 2818507 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 13:22 |
| Antal per förpackning | 10 styck |
| Bredd | 180 mm |
| Djup | 230 mm |
| Egenskaper | Format A5 |
| Format | A5 |
| Förpackning | Antal per förpackning 10 styck |
| Höjd | 4 mm |
| Material | Polypropylen (PP) |
| Producent | Bantex |
| Produktens färg | Transparent |
| Till producentens hemsida | www.bantex.dk |
| Varunummer | 2818507 |
| Vikt | 56 g |
| Vikt & dimension | Bredd 180 mm |
Vanliga frågor
Vilket format har Bantex Ficka?
Bantex Ficka har format A5, med måtten 180 mm bredd och 230 mm djup.
Hur många fickor ingår i en förpackning?
Varje förpackning innehåller 10 stycken fickor.
Vilket material är fickan tillverkad av?
Fickan är tillverkad av polypropylen (PP) och är transparent.
Vad är tjockleken på Bantex Ficka?
Fickans höjd är 4 mm, vilket anger tjockleken på materialet.