Produkttyp SvampAllmänt
16 cmBredd
Produktmaterial GummiskumDiverse
10 cmDjup
5701221434302EAN
6 cmHöjd
100412105Modell
Bredd 16 cmMått och vikt
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu71 kr
Lägst senaste 30 dagarna71 kr
Lägst senaste 3 mån71 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Linex |
| EAN / GTIN | 5701221434302 |
| MPN | 2818520 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 16:27 |
| Allmänt | Produkttyp Svamp |
| Bredd | 16 cm |
| Diverse | Produktmaterial Gummiskum |
| Djup | 10 cm |
| Höjd | 6 cm |
| Mått och vikt | Bredd 16 cm |
| Producent | Linex |
| Produktbeskrivning | Linex SPS 10 - svamp - gummiskum |
| Produktmaterial | Gummiskum |
| Produkttyp | Svamp |
| Rekommenderad användning | Svarta tavlor |
| Varunummer | 2818520 |
Vanliga frågor
Vilka mått har Linex Sps 10 Skumgummisvamp?
Svampen har måtten 16 cm i bredd, 10 cm i djup och 6 cm i höjd.
Vilket material är Linex Sps 10 tillverkad av?
Svampen är tillverkad av gummiskum.
Vad är produktmodellen för Linex Sps 10?
Modellnumret är 100412105.
Vilken EAN-kod har Linex Sps 10?
EAN-koden är 5701221434302.