10 styckAntal per förpackning
5702232112081EAN
Format 100 x 150 mmEgenskaper
100 x 150 mmFormat
Antal per förpackning 10 styckFörpackningens innehåll
Mängd per enhet 8Logistikdata
Polypropylen (PP)Material
100080935Modell
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu66 kr
Lägst senaste 30 dagarna66 kr
Lägst senaste 3 mån66 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Bantex |
| EAN / GTIN | 5702232112081 |
| MPN | 2818528 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 19:11 |
| Antal per förpackning | 10 styck |
| Egenskaper | Format 100 x 150 mm |
| Format | 100 x 150 mm |
| Förpackningens innehåll | Antal per förpackning 10 styck |
| Logistikdata | Mängd per enhet 8 |
| Material | Polypropylen (PP) |
| Mängd per enhet | 8 |
| Orientering | Poträtt |
| Producent | Bantex |
| Produktens färg | Transparent |
| Till producentens hemsida | www.bantex.dk |
| Tjocklek | 0,8 mm |
| Varunummer | 2818528 |
| Vikt & dimension | Tjocklek 0,8 mm |
Vanliga frågor
Hur många fotofickor ingår i förpackningen?
Förpackningen innehåller 10 stycken fotofickor.
Vilket material är fotofickorna tillverkade av?
Fotofickorna är tillverkade av polypropylen (PP), vilket är ett slitstarkt och transparent material.
Är fotofickorna genomskinliga?
Ja, fotofickorna är transparenta, vilket gör att fotot syns tydligt genom fickan.
Vilken orientering har fotofickorna?
Fotofickorna har poträttsorientering, vilket innebär att de är avsedda för stående bilder.