Nanoleaf Canvas PSU AC Plug EU
Produkttyp StrömadapterAllmänt
Nanoleaf Canvas, Canvas Expansion Pack, Canvas Smarter KitDesignat för
Medföljande kablar Strömkabel - 2.44 mDiverse
0628110858252EAN
Strömkabel - 2.44 mKablar
Designat för Nanoleaf Canvas, Canvas Expansion Pack, Canvas Smarter KitKompatibilitetsinformation
Strömkabel - 2.44 mMedföljande kablar
NC04-0016Modell

Butiker
Prisjämförelse (2)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 04:22
Frakt vid kassa
100 kr
Till butikelgiganten.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 23:14
Frakt vid kassa
179 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu100 kr
Lägst senaste 30 dagarna100 kr
Lägst senaste 3 mån100 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Nanoleaf |
| Modell | Nanoleaf 3300897 |
| EAN / GTIN | 628110858252 |
| MPN | 2818637 |
| I lager hos | 2 butiker |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 23:14 |
| Allmänt | Produkttyp Strömadapter |
| Designat för | Nanoleaf Canvas, Canvas Expansion Pack, Canvas Smarter Kit |
| Diverse | Medföljande kablar Strömkabel - 2.44 m |
| Kablar | Strömkabel - 2.44 m |
| Kompatibilitetsinformation | Designat för Nanoleaf Canvas, Canvas Expansion Pack, Canvas Smarter Kit |
| Medföljande kablar | Strömkabel - 2.44 m |
| Nätdel | Nätspänning AC 120 V |
| Nätspänning | AC 120 V |
| Producent | Nanoleaf |
| Produktbeskrivning | Nanoleaf 25W strömadapter |
| Produkttyp | Strömadapter |
| Till producentens hemsida | nanoleaf.me/en/ |
| Typ av produkt | Strömadapter |
| Utformad för | LED-lampa |
| Varunummer | 2818637 |
Vanliga frågor
Vilka Nanoleaf-produkter är denna strömadapter kompatibel med?
Strömadaptern är designad för Nanoleaf Canvas, Canvas Expansion Pack och Canvas Smarter Kit.
Vilken nätspänning kräver adaptern?
Adaptern är avsedd för nätspänning AC 120 V.
Hur lång är den medföljande strömkabeln?
Den medföljande strömkabeln är 2,44 meter lång.
Vad är modellnumret på denna strömadapter?
Modellnumret är NC04-0016.
Vilken effekt har strömadaptern?
Strömadaptern är på 25 W.