Sandberg Powerbank USB-C PD 100W 20000 PowerBank - Svart - 20000 mAh
Typ av enhet Power bankAllmänt
1Antal
1Antal batterier
Antal 1Batteri
Medföljande kablar USB-C-kabel 30 cmDiverse
5705730420528EAN
Status-LCD-display, QC3.0 Quick Charge, 100W strömleverans, Power Delivery (PD)Egenskaper
14 cmEmballagets bredd

Butiker
Prisjämförelse (3)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 05:16
Frakt vid kassa
623 kr
Till butikdatabyran.nu
OkändUppdaterad 26 maj 2026 08:48
Frakt vid kassa
879 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu623 kr
Lägst senaste 30 dagarna623 kr
Lägst senaste 3 mån623 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Sandberg |
| EAN / GTIN | 5705730420528 |
| MPN | 2818641 |
| I lager hos | 2 butiker |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 08:48 |
| Allmänt | Typ av enhet Power bank |
| Antal | 1 |
| Antal batterier | 1 |
| Batteri | Antal 1 |
| Diverse | Medföljande kablar USB-C-kabel 30 cm |
| Egenskaper | Status-LCD-display, QC3.0 Quick Charge, 100W strömleverans, Power Delivery (PD) |
| Emballagets bredd | 14 cm |
| Emballagets djup | 7 cm |
| Emballagets höjd | 24 cm |
| Emballagets vikt | 900 g |
| Kapacitet | 20000 mAh - 74 Wh |
| Kontaktdetaljer för uteffekt | 1 x 4-stifts USB typ A - 5 V 2.4 A 1 x 24 pin USB-C - 20 V 4.4 A |
| Medföljande kablar | USB-C-kabel 30 cm |
| Mått och vikt (brutto) | Emballagets bredd 14 cm |
| Nätdel | Kontaktdetaljer för uteffekt 1 x 4-stifts USB typ A - 5 V 2.4 A 1 x 24 pin USB-C - 20 V 4.4 A |
| Producent | Sandberg |
| Produktbeskrivning | Sandberg Powerbank - power bank - Li-Ion - 20000 mAh - 74 Wh |
| Teknik | Litiumjon |
| Till producentens hemsida | www.sandberg.it |
| Typ av enhet | Power bank |
| Utdatakontakter | 1 x 4-stifts USB typ A - 5 V 2.4 A 1 x 24 pin USB-C - 20 V 4.4 A |
| Varunummer | 2818641 |
Vanliga frågor
Vilken typ av batteri har Sandberg Powerbank och vad är dess kapacitet?
Powerbanken har ett inbyggt Litiumjon-batteri på 20000 mAh (74 Wh).
Hur många enheter kan jag ladda samtidigt med denna powerbank?
Powerbanken har en USB-A-utgång och en USB-C-utgång (för PD), men max antal samtidigt anslutna enheter är 1.
Vad innebär 100W strömleverans och Power Delivery (PD) på denna powerbank?
Powerbanken stödjer Power Delivery (PD) med upp till 100W, vilket möjliggör snabb laddning av kompatibla enheter som bärbara datorer.
Har powerbanken någon display för att visa status?
Ja, den har en status-LCD-display som visar information om laddningsstatus och batterinivå.
Vilka kablar medföljer Sandberg Powerbank?
En USB-C-kabel på 30 cm medföljer.