Sandberg SAVER
2Antal USB 2.0 anslutningar
1 styckAntal per förpackning
Produktens färg SvartDesign
5705730340406EAN
Förpackningens bredd 110 mmFörpackning
110 mmFörpackningens bredd
180 mmFörpackningens höjd
Antal per förpackning 1 styckFörpackningens innehåll
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (2)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 06:39
Frakt vid kassa
90 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu90 kr
Lägst senaste 30 dagarna90 kr
Lägst senaste 3 mån90 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Sandberg |
| EAN / GTIN | 5705730340406 |
| MPN | 2818643 |
| I lager hos | 2 butiker |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 06:39 |
| Antal USB 2.0 anslutningar | 2 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Design | Produktens färg Svart |
| Förpackning | Förpackningens bredd 110 mm |
| Förpackningens bredd | 110 mm |
| Förpackningens höjd | 180 mm |
| Förpackningens innehåll | Antal per förpackning 1 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 85044095 |
| Laddare kompatibilitet | Universal |
| Logistikdata | Harmonized System (HS)-kod 85044095 |
| Låddjup | 20 mm |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Prestanda | Typ av laddare Automatisk |
| Producent | Sandberg |
| Produktens färg | Svart |
| Spänning | 12 - 24 V |
| Strömkälla av typen | DC |
| Strömtillförsel | Spänning 12 - 24 V |
| Till producentens hemsida | www.sandberg.it |
| Typ av laddare | Automatisk |
| Utspänning (max) | 5 V |
| Utström | 2100 mA |
| Varunummer | 2818643 |
| Vikt inkl. förpackning | 35 g |
Vanliga frågor
Har Sandberg SAVER USB-anslutningar och i så fall hur många?
Ja, Sandberg SAVER har 2 st USB 2.0-anslutningar.
Vilka mått har Sandberg SAVER?
Förpackningens mått är 110 mm bredd, 180 mm höjd och 20 mm djup.
Är Sandberg SAVER kompatibel med alla laddare?
Ja, enligt specifikationerna är laddarkompatibiliteten Universal.