Ryobi R18PI-0
Produkttyp Air inflator - sladdlösAllmänt
Inkluderat antal Inget batteriBatteri
Inget batteriBatteriantal
18 VBatterityp
Ljudstyrka - 91.5 dB(A) - osäkerhets-K: 3 dB Ljudtryck - 80.5 dB(A) - osäkerhets-K: 3 dB Vibration - 2.5 m/s² - osäkerhets-K: 1.5 m/s²Buller och vibration
Inkluderade tillbehör Pointed adapter, ball valve, presta valve for bicycle, pressure hose (50 cm)Diverse
4892210164674EAN
Pressure gauge, inbyggd förvaring för tillbehörFunktioner
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 11:25
Frakt vid kassa
531 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu531 kr
Lägst senaste 30 dagarna531 kr
Lägst senaste 3 mån531 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Ryobi |
| EAN / GTIN | 4892210164674 |
| MPN | 2818830 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 11:25 |
| Allmänt | Produkttyp Air inflator - sladdlös |
| Batteri | Inkluderat antal Inget batteri |
| Batteriantal | Inget batteri |
| Batterityp | 18 V |
| Buller och vibration | Ljudstyrka - 91.5 dB(A) - osäkerhets-K: 3 dB Ljudtryck - 80.5 dB(A) - osäkerhets-K: 3 dB Vibration - 2.5 m/s² - osäkerhets-K: 1.5 m/s² |
| Diverse | Inkluderade tillbehör Pointed adapter, ball valve, presta valve for bicycle, pressure hose (50 cm) |
| Funktioner | Pressure gauge, inbyggd förvaring för tillbehör |
| Garanti | 3 år |
| Inkluderade tillbehör | Pointed adapter, ball valve, presta valve for bicycle, pressure hose (50 cm) |
| Inkluderat antal | Inget batteri |
| Max. tryck | 10.3 bar |
| Mått och vikt | Vikt (med batteri) 1.1 kg |
| Producent | Ryobi |
| Produktbeskrivning | Ryobi One+ R18PI-0 - air inflator - sladdlös - inget batteri |
| Produktionskapacitet | 16 l/min |
| Produkttyp | Air inflator - sladdlös |
| Till producentens hemsida | www.ryobitools.com/ |
| Tillförd spänning | 18 V |
| Varunummer | 2818830 |
| Vikt (med batteri) | 1.1 kg |
Vanliga frågor
Vilket max tryck har Ryobi R18PI-0?
Ryobi R18PI-0 har ett maximalt tryck på 10,3 bar.
Ingår batteri och laddare i paketet?
Nej, Ryobi R18PI-0 levereras utan batteri och laddare. Du behöver ett 18 V Ryobi-batteri (säljs separat).
Vilka tillbehör ingår med Ryobi R18PI-0?
Medföljande tillbehör är: spetsad adapter, kulventil, Presta-ventil för cykel och en 50 cm lång tryckslang.
Hur högljudd är Ryobi R18PI-0?
Ljudtrycksnivån är 80,5 dB(A) och ljudeffektsnivån är 91,5 dB(A), med en osäkerhet på 3 dB.
Vilken garanti gäller för Ryobi R18PI-0?
Ryobi R18PI-0 har en garanti på 3 år.