Pacsafe Coversafe 75
1Antal band
1 styckAntal per förpackning
NejBlixtlås
135 mmBredd
175 mmDjup
0688334021559EAN
Produktens huvudfärg SvartEgenskaper
JaJusterbar rem
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
Inga erbjudanden matchar filtren.
Historik
Prishistorik
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Pacsafe |
| EAN / GTIN | 688334021559 |
| MPN | 2823522 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 20:16 |
| Antal band | 1 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Blixtlås | Nej |
| Bredd | 135 mm |
| Djup | 175 mm |
| Egenskaper | Produktens huvudfärg Svart |
| Justerbar rem | Ja |
| Könstyp | Unisex |
| Logistikdata | Antal per förpackning 1 styck |
| Material | Polyester |
| Producent | Pacsafe |
| Produktens huvudfärg | Svart |
| Sätt att bära plånboken på | Halsrem |
| Tekniska detaljer | Könstyp Unisex |
| Till producentens hemsida | www.pacsafe.com/ |
| Varunummer | 2823522 |
| Vikt | 60 g |
| Vikt & dimension | Vikt 60 g |
Vanliga frågor
Vad är måtten på Pacsafe Coversafe 75?
Pacsafe Coversafe 75 har bredd 135 mm och djup 175 mm.
Är remmen justerbar?
Ja, Pacsafe Coversafe 75 har en justerbar rem.
Vilket material är väskan tillverkad i?
Pacsafe Coversafe 75 är tillverkad i polyester.
Har väskan blixtlås?
Nej, Pacsafe Coversafe 75 har inget blixtlås.
Är produkten unisex?
Ja, Pacsafe Coversafe 75 är klassad som unisex.